Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Sela CaSela Zebrano Kit

Profesionálny skladací cajon s prednou doskou z dreviny Zebrano. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15mm, javorovými bokmi a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon je vybavený...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: SE004 | ID: 226813

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Sela CaSela Zebrano Kit

Profesionálny skladací cajon s prednou doskou z dreviny Zebrano. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15mm, javorovými bokmi a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon je vybavený odnímateľným a plne nastaviteľným snare systémom. Okrem neho je cajon vybavený špeciálnym "Clap" zvukom v rohoch. Nástroj je vyrobený z kvalitných nemeckých materiálov a je vybavený protišmykovými nožičkami z gumy. Sada obsahuje všetky súčasti potrebné na stavbu cajonu a tiež všetko náradie potrebné na jeho montáž. Súčasťou balenia je aj detailný návod a link na videoinštruktáž umiestnenú na stránkach značky Sela. Rozmery: 47x30x30cm. Prevedenie: Zebrano.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Dimensions assembled: approx. 47 x 30 x 30 cm Dimensions packed: approx. 49 x 33 x 8 cm Fast and easy assembly Extra-strong 15 mm birch body, 11 layers Sela Thin Splash playing surface Exchangeable playing surface Solid, rounded corners of finest maple wood Removable Sela Snare System Individually adjustable snare sound Special Clap Corner sound High-quality parts, “Made in Germany” Nonslip Rubber Feet.

Odporúčané príslušenstvo