Vyber si krajinu doručenia zásielky

Hudobné nástroje

Články z blogu

Obrázok k blogu Nalaď sa s Muzikerom na 13. ročník festivalu Grape

Nalaď sa s Muzikerom na 13. ročník festivalu Grape

17.07.2024 Hudba
Poď s nami na 13. ročník festivalu Grape, ktorý privíta top domácich aj svetových umelcov ako Charlotte de Witte, Michael Kiwanuka, Tom Odell a Two Door Cinema Club. Muziker sa tento rok pripojí ako partner festivalu s vlastným stageom, ktorý prinesie špičkové vystúpenia od Calina, NobodyListen, Porsche Boya a ďalších. Okrem toho ťa v Muziker zóne čakajú exkluzívne hudobné workshopy, hudobné nástroje a freestyle battle. Nezmeškaj túto hudobnú lahôdku!
Obrázok k blogu Ako nastaviť gitaru

Ako nastaviť gitaru

07.03.2024 Hudba
Ako dobre poznáš svoj nástroj? Samotnú hru na svoju gitaru už zrejme ovládaš. No máš 100% istotu, že rozumieš všetkým detailom a nastaveniam? Vieš o tom, že s dobre vyladeným nástrojom, kde ladia oktávy a sedí dohmat získaš nie len lepší pocit z hrania, ale aj krajší zvuk? Čítaj ďalej.
Obrázok k blogu Ako vybrať elektrickú gitaru

Ako vybrať elektrickú gitaru

04.09.2023 Hudba
Straty, Telečka, LP-čka, Véčka, SG-čka, Superstraty, semiakustiky, Jazzmastre, Jaguare a iné šelmy. Elektrické gitary ponúkajú toľko tvarov, drevín, snímačov, kobyliek, farieb a iných lákadiel, že je na začiatku veľmi jednoduché nadobro sa v nich stratiť. Neboj sa, pri výbere tvojej novej “elektriky” ti radi pomôžeme. Poďme však najskôr zistiť, aký nástroj vlastne hľadáš.