Vyber si krajinu doručenia zásielky

Kontakt

Skôr než nás budeš kontaktovať, navštív stránku Často kladené otázky. Nájdeš tam užitočné informácie o objednávkach, doručovaní, reklamáciách, vrátení tovaru a ďalších dôležitých témach. Svoju požiadavku tak možno vyriešiš hneď – bez čakania na spojenie, či odpoveď.

FAQ – Často kladené otázky 
Eshop a zákaznícka podpora

Ak máš nejakú otázku, pokojne sa opýtaj. No skôr než nás budeš kontaktovať, presvedč sa, či svoju odpoveď nenájdeš v často kladených otázkach.

Informácie ohľadom produktov alebo objednávok

Chat na našej stránke, email, telefón alebo Facebook – toto sú kanály, prostredníctvom ktorých sa ti na zákazníckej podpore bude venovať tím šikovných a ochotných ľudí, ktorí ti radi pomôžu s výberom toho správneho produktu pre teba alebo tvojho známeho, nasmerujú ťa v prípade problému s objednávkou alebo s platbou.

Fundované odpovede na technické otázky k produktom dostaneš od profíkov z toho daného odvetvia. Tešíme sa na tvoje otázky!

Pracovný čas (mimo sviatkov): Po - Pi 8:30 - 19:00 | So - Ne 10:30 - 18:00

Pochvaly a sťažnosti

Si nadmieru spokojný s vybavením objednávky alebo si dostal k objednávke nečakane darček? Nebodaj sa stalo niečo, čo zapríčinilo tvoju nespokojnosť?

Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste, tak nám nechaj spätnú väzbu. Pochvaly nás potešia a konštruktívna kritika nás posúva ďalej!

Reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácie

Má produkt, ktorý si si objednal funkčnú poruchu alebo je pokazený? Poslali sme ti nesprávny produkt, prišla ti zásielka nekompletná, či nebodaj ti zásielka nebola vôbec doručená? V tom prípade je to potrebné neodkladne nahlásiť prostredníctvom nášho reklamačného formulára. Naši kolegovia na reklamačnom oddelení urobia všetko pre to, aby bola táto situácia vyriešená k tvojej spokojnosti!

Pracovný čas (mimo sviatkov):   Po - Pia 9:00 - 16:30  

Vrátenie tovaru (odstúpenie od zmluvy)

Nevyhovuje ti zakúpený tovar? Od zmluvy môžeš odstúpiť do 14 dní. Táto lehota začína plynúť od momentu, keď prevezmeš tovar ty osobne, alebo tebou určená osoba. Právo na odstúpenie od zmluvy sa vzťahuje len na nákupy realizované v eshope Muziker, a.s. a nevzťahuje sa na nákupy v sieti našich kamenných predajní. V prípade, že si členom Muziker klubu, máš nárok na predĺženú lehotu na odstúpenie, teda 30 dní od prevzatia tovaru. Pokiaľ nakupuješ ako firma, odstúpiť od zmluvy môžeš takisto do 14 dní od prevzatia tovaru.

Pracovný čas (mimo sviatkov):   Po - Pia 9:00 - 16:30  

Predajne

Gitary, bicie, bundy, veslá, LP platne a mnoho ďalšieho. Všetky tieto veci si môžeš fyzicky vyskúšať a zakúpiť v našich predajniach. Náš vyškolený personál ti určite skvelo poradí a správne nasmeruje tak, aby si bol s kúpou na 100 % spokojný. Naše predajne slúžia aj ako výdajné miesta pre tvoju objednávku z eshopu. Tak neváhaj a navštív nás!

Zobraziť predajne
Business

V Muzikeri ponúkame stovky tisíc produktov a tisíce rôznych značiek. No náš sklad je dostatočne veľký na to, aby sa tam pomestili aj ďalšie nové výrobky, ktoré spravia ľuďom radosť. Ak ste výrobca, alebo distribútor produktov na aktívny voľný čas a chcete svoj sortiment ponúkať aj zákazníkom Muzikeru, môžete nám napísať na túto adresu.

Marketing

Do každej škatule, ktorú pošleme z nášho skladu, a ku každému nákupu na predajni chceme pribaliť aj dobrý pocit. Náš marketingový tím je tu práve na to, aby mali zákazníci istotu, že Muziker bola správna voľba. Každý náš klient je jedinečný, a preto sa snažíme vytvárať atmosféru, v ktorej sa všetci budú cítiť príjemne. Komunikujeme obrazom, textom, videom a vtipom to, čo chceme povedať. Vytvárame komunitu zákazníkov, pre ktorých je Muziker obľúbená značka a obchod, kam je radosť sa znova vrátiť.

People and Culture

Ako už z názvu vyplýva, naše oddelenie sa venuje ľuďom a firemnej kultúre. Každú firmu tvoria v prvom rade ľudia, a preto vieme, že práve tí, ktorí sú spokojní a motivovaní, poháňajú nielen sami seba vpred, ale aj celý Muziker. My sme tu na to, aby sme ich počúvali, poradili im alebo ich naviedli na správnu cestu. Nie sme to tradičné HR aké poznáte z väčšiny firiem, ktoré sa venuje nutnému administratívnemu minimu, teda najmä mzdám, zmluvám alebo hľadaniu ľudí. Naopak, sme oddelenie, ktoré sprevádza každého kolegu počas jeho "životnej" cesty v Muzikeri. Našou misiou je podieľať sa na spoluvytváraní prostredia, v ktorom budú naši zamestnanci šťastní a budú mať príležitosti na osobný a kariérny rast – preto je pre nás veľmi dôležitá téma vzdelávania, wellbeingu a leadershipu. K našej práci patrí aj výber našich budúcich kolegov, takže ak máš záujem u nás pracovať, radi sa s tebou stretneme a pomôžeme ti!