Vyber si krajinu doručenia zásielky

Platobné podmienky

Platiť sa u nás dá viacerými spôsobmi (pozri nižšie), takže okrem stravných lístkov prijímame takmer všetko. Ceny sú zobrazované vždy v domácej mene s DPH. V našom prípade je to €.
FAQ – Často kladené otázky

Online platba


Platba kartou online

Štandardná voľba

Po odoslaní objednávky ťa systém automaticky presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu, kde spravíš online platbu svojou kartou VISA, MAESTRO alebo MASTERCARD. Iba vyplníš požadované údaje z karty a platbu odošleš. Aj o takejto platbe sa dozvieme okamžite, a tak tovar expedujeme bez čakania.


Google Pay

Plať rýchlo a jednoducho cez tvoje Android zariadenia. Ak je to potrebné autentifikuj sa pomocou odtlačku prsta, alebo hlasového príkazu a následne dokonči platbu. 

Apple Pay

Apple Pay je mobilná platobná a digitálna peňaženka od spoločnosti Apple Inc., ktorá umožňuje používateľom vykonávať platby pomocou zariadení iPhone, Apple Watch, iPad alebo Mac. Apple Pay pracuje s väčšinou existujúcich bezkontaktných terminálov.
Ak je pri platbe pomocou Apple Pay aktivovaná služba "Skryť môj e-mail", môže dôjsť k automatickému zadaniu nesprávnych údajov do objednávky (meno, e-mail). To môže viesť k tomu, že zákazník nedostane dôležité e-maily o stave objednávky a môže tiež dôjsť k celkovému spomaleniu jej spracovania.

TrustPay

Prostredníctvom platobnej brány TrustPay môžeš zaplatiť online s tým, že platbu na našom účte vidíme okamžite. TrustPay garantuje extrémnu mieru bezpečnosti pri platbe a služba je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska.


Viamo

Keď máš nainštalovanú VIAMO aplikáciu, alebo máš vytvorený účet vo VIAMO, po dokončení objednávky môžeš zaplatiť aj týmto moderným spôsobom online bankingu s garantovanou najvyššou mierou zabezpečenia.

Bitcoin Pay

Ak vlastníš bitcoiny, tak si u nás tovar kúpiš úplne najjednoduchšie. Platbu zrealizuješ jedným kliknutím alebo nasnímaním QR kódu.
POZOR: Platby realizované v bitcoinoch nie je možné vrátiť v kryptomene. Ak odstúpiš od zmluvy, platbu, resp. sumu uvedenú na faktúre ti vrátime na tvoj účet bankovým prevodom.
V prípade, že zrušíš svoju zaplatenú objednávku pred jej odoslaním, vrátime ti hodnotu objednávky na tvoj účet bankovým prevodom. 
POZOR: Platby realizované v bitcoinoch nie je možné vrátiť v kryptomene. Ak odstúpiš od zmluvy, platbu, resp. sumu uvedenú na faktúre ti vrátime na tvoj účet bankovým prevodom.
V prípade, že zrušíš svoju zaplatenú objednávku pred jej odoslaním, vrátime ti hodnotu objednávky na tvoj účet bankovým prevodom.

PayPal

Stále najpoužívanejší platobný systém na internete je jednoduchý a maximálne bezpečný.
Tovar bude doručený na adresu zadanú v tvojom PayPal účte. Dodatočná úprava dodacej adresy nebude možná.

Pri prevzatí tovaru


Dobierka

Stará dobrá hotovosť priamo do rúk prepravcovi, ktorý ti zásielku privezie.


Platba na odbernom mieste

Ak si pri objednávke vyberieš Osobný odber, môžeš zaplatiť za tovar okamžite online alebo pri preberaní zásielky na odbernom mieste v hotovosti alebo kartou. Ak si právnická osoba, tak osobný odber v žiadnej z našich predajní využiť nemôžeš.

Kúpiť na splátky


Na splátky cez Quatro

Ak máš pravidelný príjem a tvoj nákup je v hodnote vyššej ako 100 € a menšej než 3 000 €, môžeš využiť financovanie formou úveru na diaľku od spoločnosti Quatro. V košíku si iba zvolíš spôsob platby „Kúpiť na splátky“ a vyberieš si splátkovú spoločnosť. Po dokončení objednávky ťa systém presmeruje do prostredia splátkovej spoločnosti Quatro, kde vyplníš požadované údaje a odošleš žiadosť o úver. Žiadosť a taktiež podpis v prípade schválenia zmluvy prebieha online prostredníctvom mailu a SMS kódov. Po podpise nám Quatro pošle pokyn, že môžeme tovar expedovať, alebo v prípade nedostupnosti objednať. Ak sa chceš dozvedieť viac o nákupe na splátky prostredníctvom Quatro, klikni SEM


Na splátky cez Ahoj

Ahoj, zoznámme sa! Som nová značka od spoločnosti Amico Finance a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky. Ak sa chceš dozvedieť viac o nákupe na splátky prostredníctvom Ahoj, klikni SEM. Minimálna hodnota nákupu je 150 €. Maximálna hodnota nákupu je 3000 €.

Bankový prevod


Bankový prevod

Po odoslaní objednávky ti automaticky poskytneme všetky platobné údaje. Prihlásiš sa do svojho internet bankingu a sumu budeš môcť jednoducho previesť na náš účet. Hneď ako zaregistrujeme túto platbu, okamžite ti posielame tvoj balík.

Platbu, prosím, pošli na náš bankový účet s číslom: SK1981300000002113330005

Prevod trvá 1-2 pracovné dni.