Práca pre Teba

Ahoj, snáď si môžeme tykať hneď od začiatku. Vďaka, že si sa preklikal až sem, možno nám do teamu chýbaš práve ty.
Sme Muziker a snažíme sa o to, aby sme boli ten najlepší obchod pre každého hudobníka v širokom okolí.
Ideš do toho s nami?  

Koho hľadáme

U nás nám absolútne nezáleží na tom, kde si študoval alebo koľko máš skúseností, všetko, čo potrebujeme je tvoja vášeň pre hudbu a kreativita. Tu v Muzikeri si totiž nadovšetko vážime ľudí, ktorí sa neboja pozerať sa na veci z jedinečného pohľadu a ktorí s nami budú plniť muzikantské sny po celom svete.

Teší nás, sme Muziker

S našou malou punkovou predajňou sme vtrhli do sveta obchodných centier, kde sme sa postupne vypracovali na jedného z najväčších predajcov hudobných nástrojov v Európe. Dnes sme hrdí na to, že pomáhame hudbu objavovať stále väčšiemu počtu ľudí. Aj preto veríme, že hudbu má v sebe každý.

150 zamestnancov
16 krajín EU
Kamión tovaru denne
Viac ako 500 značiek
13 jazykov

Sme spoločnosť s viac ako 150 zamestnancami a pôsobíme v 16 krajinách. Každý deň posielame nadšeným hudobníkom 10 ton nástrojov a techniky od viac ako 500 značiek. Pôsobíme v 16 krajinách EU a so zákazníkmi komunikujeme v 13 jazykoch.

Ak máš pocit, že by si to s nami chcel skúsiť, zastav sa u nás. Kravatu pokojne nechaj doma, môžeme skočiť na pivo, džús alebo sa u nás zastav na kávičku a porozprávame sa o prípadnej spolupráci. Tak čo? Kedy Ťa môžeme čakať?

Aktuálne máme voľné tieto pracovné pozície:

© 2004-2019 Muziker | Kariéra