Vyber si krajinu doručenia zásielky

Blog

Nalaď sa s Muzikerom na 13. ročník festivalu Grape

Nalaď sa s Muzikerom na 13. ročník festivalu Grape

Aktualizované 17.07.2024 Hudba
Poď s nami na 13. ročník festivalu Grape, ktorý privíta top domácich aj svetových umelcov ako Charlotte de Witte, Michael Kiwanuka, Tom Odell a Two Door Cinema Club. Muziker sa tento rok pripojí ako partner festivalu s vlastným stageom, ktorý prinesie špičkové vystúpenia od Calina, NobodyListen, Porsche Boya a ďalších. Okrem toho ťa v Muziker zóne čakajú exkluzívne hudobné workshopy, hudobné nástroje a freestyle battle. Nezmeškaj túto hudobnú lahôdku!
Odmeraj rám a vyber si správnu veľkosť bicykla

Odmeraj rám a vyber si správnu veľkosť bicykla

Aktualizované 20.03.2024 Cyklistika
Kupuješ nový bicykel a nevieš presne, akú máš zvoliť veľkosť? Poradíme ti, ako sa meria veľkosť rámu a čo ešte potrebuješ vedieť, aby ti vybraný bicykel dokonale sadol.
Dostaň sa do formy: Prečo začať bicyklovať?

Dostaň sa do formy: Prečo začať bicyklovať?

Aktualizované 20.03.2024 Cyklistika
Neteší ťa pohľad do zrkadla? Chceš zhodiť zimné, zatepľujúce kilogramy, ale nevieš ako na to? Skús chudnutie na bicykli! Tu je niekoľko dôvodov, prečo je cyklistika to pravé.
Ako vybrať turistický ruksak

Ako vybrať turistický ruksak

07.03.2024 Outdoor
Do hôr sa neodporúča chodiť naľahko, no každý zbytočný kilogram na túre bolí dvojnásobne. Čo do ruksaku ešte zbaliť a čo už je navyše, je nekonečná dilema. Pozornosť treba venovať nielen obsahu výbavy, ale aj samotnému ruksaku. Pri výbere treba zvážiť dĺžku trasy, typ turistickej aktivity, počasie, vhodný objem, ale aj to, či je batoh určený pre muža alebo ženu.
Ako nastaviť gitaru

Ako nastaviť gitaru

Aktualizované 07.03.2024 Hudba
Ako dobre poznáš svoj nástroj? Samotnú hru na svoju gitaru už zrejme ovládaš. No máš 100% istotu, že rozumieš všetkým detailom a nastaveniam? Vieš o tom, že s dobre vyladeným nástrojom, kde ladia oktávy a sedí dohmat získaš nie len lepší pocit z hrania, ale aj krajší zvuk? Čítaj ďalej.
Ako vybrať turistické topánky

Ako vybrať turistické topánky

29.02.2024 Outdoor
Nevhodné turistické topánky pokazia zážitok z každého výletu. Pri výbere si over terén, počasie, dĺžku aj náročnosť trasy. Vieš, kedy je vhodná nízka a kedy členková alebo vysoká turistická obuv? Na čo si dávať pozor, aby sa z túry nestala tortúra? Čítaj ďalej.
Inovatívne oblečenie pre outdoorové aktivity

Inovatívne oblečenie pre outdoorové aktivity

24.02.2024 Lyžovanie
Správne outdoorové oblečenie ti pomôže udržať sa v teple aj v tom najchladnejšom počasí. Spoznaj inovatívnu technológiu LIFALOFT, ktorá ti spríjemní všetky tvoje outdoorové dobrodružstvá.
Ako vybrať bicykel

Ako vybrať bicykel

Aktualizované 16.02.2024 Cyklistika
Cyklosezóna sa začína a ty nemáš ešte svoj bajk? Poradíme ti, ako vybrať bicykel podľa výšky či typu terénu, ako správne vybrať bicykel pre dieťa, pána či dámu. Hľadáš štýlový mestský bicykel, nadupaný cestný alebo horský bicykel za rozumnú cenu? Vieš, prečo cyklokuriéri milujú singlespeed bicykle a čo si treba všímať pri kúpe elektrického bicykla? Čítaj ďalej.
Ako vybrať paddleboard

Ako vybrať paddleboard

13.02.2024 Paddleboarding
Paddleboarding sa zrodil niekedy okolo roku 1940 ako zábava surferov na Havajských ostrovoch. Pádlovanie v stoji (Stand Up Paddling, skrátene SUP) na surfovej doske však napadlo domorodcom z Veľkonočných ostrovov už oveľa skôr. Približne od roku 2010 sa jeho popularita šíri raketovou rýchlosťou a bez preháňania patrí v súčasnosti k najrýchlejšie rastúcim vodným športom. Jeho kúzlo je v jednoduchosti. Čítaj ďalej a zistíš, ako vybrať paddleboard vhodný presne pre teba.
Všetko podstatné o LP platniach

Všetko podstatné o LP platniach

13.02.2024 Audio
V článku sa dočítaš o histórii a zrode vinylových platní, akú starostlivosť si vyžadujú, ako správne nastaviť gramofón aj ako uskladňovať svoju zbierku tak, aby vydržala celé roky. Dozvieš sa niečo o nahrávaní a masteringu platní a skončíme až najväčším vinylovým sviatkom – Record Store Day.