Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ceny a prepravné podmienky

Pokiaľ to rozmery zásielky dovolia, snažíme sa dať na výber z viacerých druhov dopravy. Každý prepravca ma rôzne limity na prepravu, možnosti prepravy pre váš konkrétny nákup uvidíte vždy v košíku v sekcii Doprava a Platba. Pre štandardné balíky je doprava zadarmo pri hodnote nákupu nad 99 € a pre nadrozmerné balíky je doprava zadarmo pri hodnote nákupu nad 799 €.
FAQ – Často kladené otázky

Vyzdvihnutie na odbernom mieste


Predajňa a sklad Muziker

Ekologický variant
1 - 2 dni 0 € - 2 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 200kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 300cm
Prepravné 0 € - 2 €
Dobierka Áno

Objednaný tovar na osobný odber bude do pobočky doručený z centrálneho skladu najskôr do 2 pracovných dní (ak je skladom). Ak podľa informácií na našich stránkach je tovar skladom priamo na pobočke, nebude pripravený na vyzdvihnutie okamžite po odoslaní objednávky. Vždy je potrebné počkať na administratívne vybavenie objednávky zákazníckym servisom a výzvu na vyzdvihnutie.


Tvoju objednávku chránime pred neoprávneným vyzdvihnutím. 
Aby bolo možné tovar vyzdvihnúť, musíš poznať PIN kód balíka a číslo faktúry.
Pred návštevou odberného miesta počkaj na e-mail a SMS s výzvou na vyzdvihnutie, PIN kódom a číslom faktúry! Bez nich obsluha tovar nesmie vydať.
Pri nákupe s nulovou DPH (*len pre firmy - platcov DPH so sídlom v zahraničí) bude tovar na osobný odber vydaný iba konateľovi firmy s platným občianskym preukazom alebo jeho zástupcovi s notársky overeným splnomocnením (viac o nákupe s nulovou DPH).

Osobný odber znamená – vyzdvihnutie tovaru z internetovej objednávky v pobočke. Po úhrade objednávky ti pracovníci pobočky radi umožnia skontrolovať obsah balenia, v odbernom mieste však nie je možné uviesť tovar do prevádzky na testovanie ani vymieňať ho za iný tovar. Na to môžeš následne využiť možnosť odstúpenia od zmluvy garantovanú e-shopom.


Packeta - Výdajné miesto a Z-BOX

Ekologický variant
1 - 2 dni 0 € - 1,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 10kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 120cm
Prepravné 0 € - 1,90 €
Dobierka Áno

Doručenie do Z-BOXu
Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, a to pokojne aj uprostred noci. Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta. Pre doručenie touto metódou si stačí pri nákupe zvoliť vyhovujúci Z-BOX pomocou vyhľadávacieho widgetu (špeciálny filter pre Z-BOXy).
Táto možnosť je dostupná v prípade, ak váš balík neprekračuje limity pre objem a hmotnosť. Keď balík s objednaným tovarom opustí náš centrálny sklad, dostanete od spoločnosti Packeta informácie k sledovaniu objednávky a inštrukcie pre vyzdvihnutie.


Z-BOX ako vyzdvihnúť zásielku?
Výdajné miesto   
Rýchle doručenie už do druhého pracovného dňa od odovzdania zásielky. Zásielku si nemusíte vyzdvihnúť hneď, na výdajnom mieste si na vás počká až 7 dní, dokonca s možnosťou predĺženia na 21 dní. Výdajné miesta nájdete vo veľkých mestách aj v menších obciach.  
Táto možnosť je dostupná v prípade, ak váš balík neprekračuje limity pre objem a hmotnosť. Keď balík s objednaným tovarom opustí náš centrálny sklad, dostanete od Packety informácie k jeho sledovaniu a inštrukcie pre vyzdvihnutie. Pracovníci výdajného miesta vám radi umožnia skontrolovať obsah balenia.  
  

Doručenie na adresu


Kuriér Packeta - doručenie na adresu

Štandardná voľba
1 - 2 dni 0 € - 4,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 30kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 175cm
Prepravné 0 € - 4,90 €
Dobierka Áno

Koniec celodenného čakania na kuriéra vďaka minútovému doručeniu s online sledovaním kuriéra. V deň doručovania vám príde SMS a email s odhadovaným presným časom doručenia a s odkazom na online sledovanie. Odteraz presne viete, kedy k vám zásielka dorazí a kde sa posledných 60 minút pred jej doručením nachádza. V prípade, že v čase doručenia nenachádzate na zvolenej adrese, zásielku si môžete presmerovať na výdajné miesto.
Tento typ doručenia je výhodný pre životné prostredie. Príchod kuriéra vo vopred oznámenom čase zvyšuje pravdepodobnosť doručenia vášho tovaru na prvý pokus. Zníži sa tým uhlíková stopa, ktorá by bola inak vyprodukovaná pri opakovanom doručovaní. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere.


Kuriér GLS

1 - 2 dni 0 € - 5,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 40kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 200cm
Prepravné 0 € - 5,90 €
Dobierka Áno

Doručenie kuriérom na Vami zvolenú adresu. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere.


Kuriér DPD

1 - 2 dni 0 € - 4,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 50kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 175cm
Prepravné 0 € - 4,90 €
Dobierka Áno

Doručenie kuriérom na Vami zvolenú adresu. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere.


Kuriér Geis

Nadrozmerný
1 - 2 dni 0 € - 14,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 300cm
Prepravné 0 € - 14,90 €
Dobierka Áno

Doručenie kuriérom na zvolenú adresu. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere.


Kuriér DHL Express (1 - 2 pracovné dni)

1 - 2 dni 9,90 € - 19,90 €
Dodacia lehota 1 - 2 dni
Maximálna hmotnosť balíka 50kg
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 100cm
Prepravné 9,90 € - 19,90 €
Dobierka Nie

Expresné doručenie kuriérom na Vami zvolenú adresu v priebehu 1 - 2 pracovných dní. Kuriér štandardne garantuje doručenie po prvé dvere. Služba je dodatočne spoplatnená.


Kuriér Geis – doručenie s vynáškou priamo do bytu

Nadrozmerný – extra služby
2 - 3 dni 29,90 €
Dodacia lehota 2 - 3 dni
Maximálny rozmer najdlhšej strany balíka 300cm
Prepravné 29,90 €
Dobierka Nie
Doručenie kuriérom s vynáškou až do bytu a umiestnením na požadované miesto (jeden byt alebo komerčný priestor; maximálna hmotnosť jedného kusu tovaru je 80 kg). Služba zahŕňa aj odstránenie obalov (z papiera a plastu) a prípadný odvoz starého spotrebiča (musí byť pripravený na mieste doručenia, odpojený od el. siete, prívodu vody a odpadu, prázdny a suchý).