Revoltage Pulse 300 Column Stĺpový PA systém
4,5/5
Kód produktu: 813646
Ako nové
4,5/5
Kód produktu: 813646
Ako nové
Na sklade 1 ks
Tento produkt momentálne nie je možné doručiť do tvojej krajiny.
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Stĺpový PA systém Revoltage Pulse 300 Column Stĺpový PA systém (Ako nové)
Jadrom systému je 8-palcový woofer spárovaný s 2,5-palcovým High Compression Driverom, ktorý dodáva až 500 W špičkového výkonu (300 W RMS) v rozsahu od hlbokých 20 Hz až po krištáľovo čistých 19 kHz. Pri maximálnom SPL 118 dB naplní akýkoľvek priestor bez námahy.
Pripojenie je jednoduché. Streamujte bezdrôtovo cez Bluetooth 5.0 z telefónu alebo tabletu, zapojte mikrofón alebo gitaru cez XLR/6,3 mm combo vstupy, pripojte externý zdroj cez RCA alebo 3,5 mm AUX, alebo cez XLR mix výstup prepojte ďalšie reproduktory PA systému. Máte dva kusy PULSE300C? Jediným stlačením tlačidla TWS ich prepojíte do plnohodnotného stereo systému.
Päť vstavaných DSP predvolieb — Main, Hi-Fi, Monitor, DJ a Speech — vám umožní nastaviť správny zvuk pre každú situáciu v priebehu sekúnd. Samostatné ovládanie výšok, basov a hlasitosti kanálov poskytuje jemné doladenie, ktoré potrebujete, a univerzálne napájanie 100–240 V vás pokryje kdekoľvek na svete.
Prehľad vlastností:
Výkon 500 W špičkový / 300 W RMS — pre stredné a veľké priestory
Bluetooth 5.0 streaming — bezdrôtovo až na 10 metrov
TWS Stereo Link — prepojte dva kusy pre plnohodnotné stereo
5 DSP predvolieb — Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x XLR/6,3 mm combo vstupy — mikrofón, gitara alebo linka
RCA + 3,5 mm AUX vstupy — pre externé audio zdroje
XLR mix výstup — pre prepojenie s ďalšími reproduktormi alebo PA
8" woofer + 2,5" High Compression Driver tweeter
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 19 kHz | Max. SPL: 118 dB | Impedancia: 4 Ohm
Rozmery: 435 x 290 x 625 mm | Hmotnosť: 16,45 kg
Univerzálne napájanie: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Funkcie
Reproduktory
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Áno
Mikrofón
Nie
WiFi
Nie
Digitálny signálový procesor DSP
Áno
EQ
2 Bands
Vlastnosti
Frekvenčný rozsah
60 Hz - 18 kHz
Výkon
1000 W
Farba
Čierna
Basový reproduktor
8"
Výškový reproduktor
2,5" (1 )
Displej
Materiál
Materiál ozvučnice
Plast
Vstupy a výstupy
Vstupy
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Výstupy
XLR
Vstup na mikrofón
Áno (2)
USB
AUX IN
Akustika
Výkon RMS
300 W
Výkon RMS (Watt)
300
Maximálny akustický tlak (SPL)
118 dB
Napájanie
Prevádzka na batérie
Napájanie
100 - 240V