Kurzweil MPG200 SET

Digitálne piana | Kód produktu: MPG200-EP-SET | ID: 358069

Kurzweil MPG200 SET

Kurzweil MPG200 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Parametre a špecifikácia

Farba

Typ klaviatúry

Veľkosť klávesov

Typ piána

Počet zvukov

200

Automatické sprievody

100

Doprovody

Polyfónia

64

Výučbový systém

Nie

Povrchová úprava

Zabudovaný reproduktor

Reproduktory

4

Displej

USB

Počet klávesov

88

Funkcia nahrávania

Metronóm

Dynamické klávesy

USB MIDI

USB to Device

USB to Host

Bluetooth

Nie

Slúchadlový výstup

Vstupy

RCA

Výstupy

Effects Types

Počet skladieb

51

Výška (cm)

87

Šírka (cm)

139,1

Hĺbka (cm)

87,6

Zabudovaný zosilňovač

Lavica je súčasťou balenia

Adaptér súčasťou balenia

Áno

Farba podľa výrobcu

Polished Ebony

Hmotnosť netto (kg)

100

Krajina pôvodu

Čína

Produkty v sete

1 x

Kurzweil MPG200

Kurzweil MPG200

Elegantné a kompaktné digitálne grand piano s plne vyváženou klaviatúrou s 88 klávesmi a kladivkovou mechanikou Fatar TP40GH. Nástroj ponúka 64 hlasú polyfóniu, 200 zvukových registrov, 10 bicích sád, 100 rytmických doprovodných štýlov, 51 demo skladieb, možnosť prepínania medzi šiestimi obľúbenými zvukmi pomocou jedného tlačidla, nastaviteľnú, 10 úrovňovú citlivosť klaviatúry, alebo LED displej. Ďalej obsahuje režim Split/Layer, možnosť transpozície, ladenia, efekty Dual Ambience, Reverb, Echo, Delay alebo Chorus, metronóm a možnosť nahrať 20 skladieb na 2 stopy pomocou rekordéru. Piano má zabudované štyri zosilňovače a štyri reproduktory s celkovým výkonom 200W. Taktiež je vybavené sustain, soft, respektíve sostenuto pedálom a vstupom pre Volume/Expression pedál (nie je súčasťou balenia). MPG200 má zabudované stereo RCA linkové vstupy/výstupy, 2x slúchadlový výstup, MIDI In/Out/Thru a USB konektor. Povrchová úprava Ebony Polish. Lavica je súčasťou balenia. Rozmery: 1391mm x 876mm x 870mm, Hmotnosť: 100kg

1 x

Behringer BH 770

Behringer BH 770

Profesionálne štúdiové slúchadlá s uzatvorenou konštrukciou a vylepšenou basovou odozvou spoločnosti Behringer. BH 770 sú vhodné pre hudobnú produkciu, zvukových inžinierov, strih vysielania a podobne. Slúchadlá sú optimalizované na použitie so širokou škálou profesionálnych a spotrebiteľských zvukových zariadení. 53 mm reproduktory poskytujú širokú frekvenčnú odozvu (10 Hz až 38 kHz), ktorá zabezpečuje zvýraznené basové pásmo a čisté výškové spektrum. Vybavené sú pleteným medeným káblom s 3,5 mm jack konektorom a redukciou 6,3 mm jack. Slúchadlá s nízkou hmotnosťou a polstrovanými náušníkmi/mostíkom poskytujú pohodlný pocit aj pri dlhodobom používaní.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Kurzweil MPG200 SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Kurzweil MPG200 SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť