Jackson JS22-7 Dinky Satin Black

7-strunové gitary | Kód produktu: 291-0131-576 | ID: 211803

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Jackson JS22-7 Dinky Satin Black

Elektrická gitara, 7-strunová s oblým telom v tvare Dinky vyrobeným z lipového dreva s polyesterovým lakovaním, skrutkovaný krk vyrobený z jedného kusu javora s grafitovým vystužením, palisandrovým hmatníkom s 16“ rádiusom, osadeným 24 Jumbo pražcami, snímače 2x Jackson® High Output 7-String Humbucking, ovládanie pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a 3-polohovým prepínačom, Jackson HT7 7-String Hardtail kobylka so strunami cez telo, Jackson Die-Cast ladiace mechaniky, prevedenie Satin Black.

  Jackson JS22-7 Dinky je sedemstrunová elektrická gitara zo série JS určená nielen pre milovníkov tučných gitarových riffov. Telo v tvare Dinky je vyrobené z lipového dreva pokryté polyuretánovým lakom. Skrutkovaný javorový krk s grafitovou výstužou je osadený kvalitným palisandrovým hmatníkom s 24 jumbo pražcami. Práve vďaka tejto kombinácií materiálov má gitara veľmi bohatý a vyvážený zvuk využiteľný prakticky v ktoromkoľvek žánri. Dĺžka menzúry je 26.5" (673 mm) a šírka základného pražca 1.875"(47.6 mm). Elektronika je výhradne v réžií firmy Jackson. Nájdete tu dva skvelé snímače Jackson High Output 7 String pri krku aj pri kobylke. Ďalej obsahuje klasické ovládacie prvky ako 3 polohový prepínač, ovládač Master Volume a Master Tone. Hardware v čiernej farbe je kobylka Jackson HT7 7-String Hardtail with Strings-Through-Body a ladiaca mechanika Jackson Sealed Die-Cast. Povrchová úprava Satin Black.

Parametre a špecifikácia

Typ

Superstrat

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

7

Farba

Čierna

Farba podľa výrobcu

Satin Black

Povrchová úprava

Satin

Telo

Lipa

Krk

Javor

Hmatník

Palisander

Rádius hmatníka

16"

Počet pražcov

24

Konfigurácia snímačov

HH

Menzúra (mm)

673

Vrchná doska

Nie

Snímače

Pasívna

Kobylka/tremolo

Pevná

Ovládače

Volume, Tone

Prepínač

3 - polohový, snímačový

Ladiace mechaniky

Jackson Sealed Die-Cast

Hardware

Black

Šírka nultého pražca (mm)

47,6

Puzdro/kufor v cene

Nie

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 10 používateľských recenziách:

4,76

Vlastníte Jackson JS22-7 Dinky Satin Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

Koala V.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
26.02.2018

Jednoducho milujem túto gitaru! Som ju zakúpil asi pred dvoma rokmy. Velmi rychlo som si zvykol na + strunu. Ale už som zabudol hrať na 6 strunovych :D Síce nie vždy využívam siedmu strunu, ale sa teším, že som ju zakúpil, presne do mojich rúk sa hodia. Hrajem MOC lepšie, ako predtym, už som potreboval vymeniť moju starú gitaru. Naschval som hladal gitaru bez tremola. Milujem ju! Ďakujem muziker! :D Spokojnosť!

Viliam D.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
01.08.2017

...na prvé skúsenosti so 7-čkou môže byť...pár dní trvalo než si "sadla"...neskôr to bude chcieť zainvestovať do kvalitnejšej...

Peter T.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
07.05.2017

Martin M.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
29.10.2015

Podarilo sa mi objednať gloss black verziu, ktorá fakt parádne vyzerá. Vyhotovenie je fakt veľmi dobré za túto cenu, jediné, čo ma mrzí je ten nie až tak šťastne vyzerajúci spoj krku s telom. Mechaniky čo to vydržia, snímače krásne sú schopné potiahnuť i drop g#. Struny, ktoré vám dôjdu s gitarou odporúčam čo najskôr vymeniť. Nastavenie ktoré som dostal z výroby nebolo bohvieaké, ale to nie je až taký turn-off. Ako vstupná 7mička je to fakt skvelá gitara za takýto peniaze. Najmä pre študentov-(c)hudobníkov.

Igor R.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
27.11.2014
© 2004-2019 Muziker | Jackson JS22-7 Dinky Satin Black
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť