Jackson JS22-7 Dinky Satin Black

7-strunové gitary | Kód produktu: 291-0131-576 | ID: 211803

Jackson JS22-7 Dinky Satin Black

Elektrická gitara, 7-strunová s oblým telom v tvare Dinky vyrobeným z lipového dreva s polyesterovým lakovaním, skrutkovaný krk vyrobený z jedného kusu javora s grafitovým vystužením, palisandrovým hmatníkom s 16“ rádiusom, osadeným 24 Jumbo pražcami, snímače 2x Jackson® High Output 7-String Humbucking, ovládanie pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a 3-polohovým prepínačom, Jackson HT7 7-String Hardtail kobylka so strunami cez telo, Jackson Die-Cast ladiace mechaniky, prevedenie Satin Black.

Parametre a špecifikácia

Farba

Čierna

Telo

Basswood

Vrchný materiál

Nie

Krk

Maple

Hmatník

Rosewood

Počet pražcov

24

Snímače

Passive

Vrátane puzdra/kufra

Nie

Konfigurácia snímačov

HH

Kobylka/Tremolo

Nie

Počet strún

7

Krajina pôvodu

Mexiko

Farebné prevedenie

Satin Black

Ruka

Pravá ruka

Povrchová úprava

Satin

Šířka nultého pražca

47,6 mm

Prepínač

3 - polohový, snímačový

Hardware Material

Black

  Jackson JS22-7 Dinky je sedemstrunová elektrická gitara zo série JS určená nielen pre milovníkov tučných gitarových riffov. Telo v tvare Dinky je vyrobené z lipového dreva pokryté polyuretánovým lakom. Skrutkovaný javorový krk s grafitovou výstužou je osadený kvalitným palisandrovým hmatníkom s 24 jumbo pražcami. Práve vďaka tejto kombinácií materiálov má gitara veľmi bohatý a vyvážený zvuk využiteľný prakticky v ktoromkoľvek žánri. Dĺžka menzúry je 26.5" (673 mm) a šírka základného pražca 1.875"(47.6 mm). Elektronika je výhradne v réžií firmy Jackson. Nájdete tu dva skvelé snímače Jackson High Output 7 String pri krku aj pri kobylke. Ďalej obsahuje klasické ovládacie prvky ako 3 polohový prepínač, ovládač Master Volume a Master Tone. Hardware v čiernej farbe je kobylka Jackson HT7 7-String Hardtail with Strings-Through-Body a ladiaca mechanika Jackson Sealed Die-Cast. Povrchová úprava Satin Black.

Celkové hodnotenie založené na 10 používateľských recenziách:

4,76

Vlastníte Jackson JS22-7 Dinky Satin Black alebo ste mali možnosť produkt používať?

Koala V.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
26.02.2018

Jednoducho milujem túto gitaru! Som ju zakúpil asi pred dvoma rokmy. Velmi rychlo som si zvykol na + strunu. Ale už som zabudol hrať na 6 strunovych :D Síce nie vždy využívam siedmu strunu, ale sa teším, že som ju zakúpil, presne do mojich rúk sa hodia. Hrajem MOC lepšie, ako predtym, už som potreboval vymeniť moju starú gitaru. Naschval som hladal gitaru bez tremola. Milujem ju! Ďakujem muziker! :D Spokojnosť!

Viliam D.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
01.08.2017

...na prvé skúsenosti so 7-čkou môže byť...pár dní trvalo než si "sadla"...neskôr to bude chcieť zainvestovať do kvalitnejšej...

Peter T.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
07.05.2017

Martin M.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
29.10.2015

Podarilo sa mi objednať gloss black verziu, ktorá fakt parádne vyzerá. Vyhotovenie je fakt veľmi dobré za túto cenu, jediné, čo ma mrzí je ten nie až tak šťastne vyzerajúci spoj krku s telom. Mechaniky čo to vydržia, snímače krásne sú schopné potiahnuť i drop g#. Struny, ktoré vám dôjdu s gitarou odporúčam čo najskôr vymeniť. Nastavenie ktoré som dostal z výroby nebolo bohvieaké, ale to nie je až taký turn-off. Ako vstupná 7mička je to fakt skvelá gitara za takýto peniaze. Najmä pre študentov-(c)hudobníkov.

Igor R.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
27.11.2014
Doprava zdarma od 49,00 €
Cenová garancia
Výmena tovaru
Vlastný servis
Profesionálna podpora
© 2004-2019 Muziker | Jackson JS22-7 Dinky Satin Black
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť