Vyber si krajinu doručenia zásielky

G&L
Ukončený predaj

G&L Tribute Legacy 3-Tone Sunburst

4,75
Elektrická gitara z modelovej série Legacy. Telo nástroja tvarované v štýle gitár typu ST je vyrobené z jaseňa. Skrutkovaný krk nástroja s profilom medium C a menzúrou 648 mm, je vyrobený z hard-rock javora, ktorý svojou extrémnou tvrdosťou...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: Legacy-3TS | ID: 225784

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

G&L Tribute Legacy 3-Tone Sunburst

Elektrická gitara z modelovej série Legacy. Telo nástroja tvarované v štýle gitár typu ST je vyrobené z jaseňa. Skrutkovaný krk nástroja s profilom medium C a menzúrou 648 mm, je vyrobený z hard-rock javora, ktorý svojou extrémnou tvrdosťou dokonale drží tvar. Hmatník s rádiusom 304,8 mm, osadený 22 pražcami typu Medium Jumbo je vyrobený z palisandru/Brazilian Cherry. O ladenie sa stará kobylka Leo Fender-designed G&LDual-Fulcrum vibrato s piatimi individuálne nastaviteľnými kamienkami a dvojzvratnou vibrato pákou, nultý pražec so šírkou 41,3 mm a uzavretá mechanika s ladením v pomere 18:1. Zvuk má na starosti trojica snímačov G&LCLF-100 Alnico V single-coils vyrobených v kalifornskom Fullertone. Gitara Legacy sa ovláda pomocou päťpolohového prepínača a potenciometrov Master Volume a Treble a Bass (PTB System). Farebné prevedenie: 3-Tone Sunburst

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

CONSTRUCTION: bolt-on SCALE: 25 1/2" PICKUPS: G&L CLF-100 Alnico V single-coils made in Fullerton, California BODY WOOD: Swamp Ash NECK WOOD: Hard-Rock Maple with rosewood/Brazilian Cherry fingerboard NECK WIDTH AT NUT: 1 5/8" NECK RADIUS: 12" NECK PROFILE: medium CFRETS: 22 medium jumbo, nickel TUNING KEYS: 18:1 ratio, sealed-back BRIDGE: Leo Fender-designed G&L Dual-Fulcrum vibrato CONTROLS: 5-position pickup selector, volume, treble, bass (PTB system) 

Parametre a špecifikácia

Krajina

Krajina pôvodu

Indonézia


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 2 používateľských recenziách:

4,75

Javier G.

Celkový dojem

Dátum
04.02.2017

Guitarra sobresaliente tanto en prestaciones como en calidad, el precio es indiscutiblemente bueno y la atención de la tienda es de 10.

Steven E.

Celkový dojem

Dátum
09.09.2016

Zu muziker: Geliefert wurde sehr schnell, das Produkt war durch eine Aktion als Neuware (!) für unter 350 € zu bekommen. So günstig bekommt man diese Gitarre sonst nicht neu. Bei weitem nicht. Hut ab! Grob voreingestellt war die Gitarre auch. Es war kaum Juszierung nötig. Zum Produkt: Wow! Wer überlegt sich eine MiM Fender Strat zu kaufen: Kauft diese hier. Qualitätiv mind. gleichwertig zu einem Bruchteil des Preises. Klasse Verarbeitung, tolle Bespielbarkeit. Tremolo-System verstimmt die Saiten kaum.Top!