Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 014-1800-300 | ID: 214850

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Deluxe, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 1x Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking, 2x Vintage Noiseless Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control, TriplePlay Module Controls, 5-polohový prepínač, Špeciálna elektronika: Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module, Fender USB Module, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

Fishman TriplePlay Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Deluxe. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Fishman TriplePlay Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Seymour Duncan Pearly Gates Humbucking pri kobylke a dvomi snímačmi Vintage Noiseless Single-Coil Strat v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, ovládačov Master Volume, MIDI Volume, Headphone Volume, TriplePlay Dpad Control a TriplePlay Modul Contrlos. Nástroj má vstavaný Fishman TriplePlay systém, ktorý bezdrôtovo prenáša MIDI dáta do počítača, vďaka čomu môžete vytvárať prakticky neobmedzený počet rôznorodých zvukov. K tomu napomáha špeciálna elektronika a digitálna technológia Fishman Hex Pickup, Fishman TriplePlay Wireless MIDI Module a Fender USB Module. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Fishman Triple Play Deluxe Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť