Fender Classic Player '60S Stratocaster Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

ST-Modely | Kód produktu: 014-1100-309 | ID: 214827

Spomíname
Fender Classic Player '60S Stratocaster Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Classic Player '60S Stratocaster Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

elektrická gitara, Séria: Classic Player, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo with Vintage-Style Stamped Steel Saddles, Ladiaca mechanika: Vintage-Style Locking, Snímače: 3x Custom '69 Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Candy Red *Gigbag je súčasťou balenia

Classic Player '60s Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic Player. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Classic Player '60s Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 21Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená tromi snímačmi Custom '69 Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku s dvojzvratným synchronizovaným tremolom s Vintage-Style Stamped Steel Saddles a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredný snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Candy Red.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Classic Player '60S Stratocaster Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Classic Player '60S Stratocaster Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť