Fender American Special Telecaster, Maple Fingerboard, Vintage Blonde

T-Modely | Kód produktu: 011-5802-307 | ID: 214821

Spomíname
Fender American Special Telecaster, Maple Fingerboard, Vintage Blonde

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Special Telecaster, Maple Fingerboard, Vintage Blonde

elektrická gitara, Séria: American Special, Tvar tela: Telecaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele with Brass Saddles, Ladiaca mechanika: Fender Standard Cast/Sealed, Snímače: 2x Texas Special Single-Coil Tele, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Vintage Blonde *Gigbag je súčasťou balenia

American Special Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Special. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Special Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Texas Special Single-Coil Tele pri kobylke a pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 3-Saddle American Vintage Strings-Through-Body Tele s Brass Saddles a uzavretú ladiacu mechaniku Fender Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Vintage Blonde. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

Vlastníte Fender American Special Telecaster, Maple Fingerboard, Vintage Blonde alebo ste mali možnosť produkt používať?

Tomáš O.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
11.03.2015

Krásny Telecaster za super cenu,super kvalita a snimace Texas special z tejto gitary robia velmi univerzalnu gitaru.Splneny sen nieje co dodat.

© 2004-2020 Muziker | Fender American Special Telecaster, Maple Fingerboard, Vintage Blonde
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť