Fender American Special Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

Super ST-Modely | Kód produktu: 011-5700-309 | ID: 214820

Spomíname
Fender American Special Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Special Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red

elektrická gitara, Séria: American Special, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Standard Cast/Sealed, Snímače: 2x Texas Special Single-Coil Strat, 1x Atomic Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Candy Apple Red

American Special Stratocaster HSS je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Special. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Special Stratocaster HSS ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Atomic Humbucking pri kobylke a dvomi snímačmi Texas Special Single-Coil Strat v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a kobylkový snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Candy Apple Red.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Special Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Special Stratocaster HSS, Rosewood Fingerboard, Candy Apple Red
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť