Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

5-strunové P-Bass basgitary | Kód produktu: 019-4692-701 | ID: 214917

Spomíname
Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde

5-strunová elektrická basgitara, Séria: American Deluxe, Tvar tela: Jazz Bass, Telo: výberový jaseň, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,87" (47,6mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 4-Saddle High-Mass Vintage, Ladiaca mechanika: Fender Lightweight Vintage-Style Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Pan Pot, Treble Boost/Cut, Midrange Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Špeciálna elektronika: prepínač Active/Pasive, Povrchová úprava: White Blonde

American Deluxe Jazz Bass V je 5-strunová elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Deluxe. Jazz Bass, pravdepodobne svetovo najznámejší model medzi basgitarami, je ďalším pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Jazz Bass, je zhotovené z výberového jaseňa. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,87" (47,6mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Noiseless N3 Single-Coil Jazz Bass pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku High-Mass Vintage a ladiacu mechaniku Fender Lightweight Vintage-Style Keys. Elektronika nástroja je aktívna. Ovláda sa pomocou potenciometra Master Volume, ovládača pre panorámu a potenciometrov Treble, Midrange a Bass Boost/Cut. Ovládanie tiež obsahuje aj Active/Passive prepínač. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou White Blonde. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Jazz Bass V (5-String) Ash, Maple Fingerboard, White Blonde
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť