Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Natural

4-strunové Modern Bass | Kód produktu: 019-5502-721 | ID: 214925

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

+421 258 101 742 Napíšte nám

Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Natural

elektrická basgitara, Séria: American Deluxe, Tvar tela: Dimension Bass, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladiaca mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Dimension Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, 3-pásmový EQ Treble Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Mid Boost/Cut, 5-polohový prepínač, Špeciálna elektronika: 18V Preamp, Povrchová úprava: Natural

American Deluxe Dimension Bass IV HH je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Deluxe. Dimension Bass patrí k ďalším pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka fantastický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s tvarom Dimension Bass, je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarom, je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (47,6mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Dimension Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku Fender Hi-Mass a ladiacu mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Elektronika nástroja je aktívna, doplnená o 18V predzosilňovač. Ovláda sa pomocou potenciometra Master Volume, 3-pásmového ekvalizéru Treble, Bass a Mid Boost/Cut a 5-polohového prepínača. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Natural. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Natural alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Maple Fingerboard, Natural
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť