Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

4,80
Elektrická gitara zo série Classic Les Paul Standard určená pre ľavákov. Vrchná doska gitary je vyrobená zo žíhaného javora a telo z mahagónu. Ručne lepený krk je vyrobený z mahagónového dreva. Gitara disponuje palisandrovým hmatníkom s 22 medium...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky. Odporúčame vybrať si alternatívny produkt.
Vybrať alternatívu (4)
Elektrická gitara Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Vybrať alternatívu (4)

Kód produktu: ENLPLHSNH1 | ID: 224545

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Epiphone Les Paul Standard Plus Pro Left-Hand Heritage Cherry Sunburst

Elektrická gitara zo série Classic Les Paul Standard určená pre ľavákov. Vrchná doska gitary je vyrobená zo žíhaného javora a telo z mahagónu. Ručne lepený krk je vyrobený z mahagónového dreva. Gitara disponuje palisandrovým hmatníkom s 22 medium jumbo pražcami, lichobežníkovými značkami, Locking Tune-o-matic kobylkou a Stopbar strunníkom. Dĺžka menzúry je 628 mm, rádius hmatníka 305 mm a šírka nultého pražca 43 mm. Gitara disponuje dvojicou ProBucker-2 a ProBucker-3 (Bridge) Alnico Classic humbucker snímačov. Zvuk sa nastavuje pomocou štyroch potenciometrov: Neck volume s push/pull coil-splitting systémom, Bridge volume s push/pull coil tapping systémom, Neck tone a Bridge tone. Farebné prevedenie nástroja je Heritage Cherry Sunburst (HS).

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ


Funkcie

Ladiace mechaniky


Vlastnosti

Preferovaná ruka

Farba

Konfigurácia snímačov

HH

Počet pražcov

22

Profil krku

C

Kobylka/tremolo

Farba podľa výrobcu

Heritage Cherry Sunburst


Materiál

Povrchová úprava

Telo

Vrchná doska

Krk

Hmatník


Rozmery a hmotnosť

Menzúra (mm)

Rádius hmatníka

12"

Veľkosť pražcov

Šírka nultého pražca (mm)


Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 21 používateľských recenziách:

4,80

I. Viktor S.

Celkový dojem

Dátum
11.10.2016
Hodnotený variant

A jó: nagyon kényelmes gitár, a húrnyomás, húrmagasság számomra tökéletes. A hangolást kiválóan tartja. A hangolókulcsok az kellően feszesek, finoman lehet hangolni velük a gitárt. A hangszedői hangzásvilága nekem nagyon tetszik, a két humbucker felezhetősége nagy rugalmasságot ad a gitárnak. Jazzt/bluest játszom, tisztán nagyon szépen szól. (VOX AC15C, Marshall MG50DFX) A rossz: hangszedőváltó kapcsoló kontakthibás, középső állásában csak a híd hangszedő szól. Torzítva 85% gain-től (OD20-MT2) elkásásodik.

Dávid G.

Celkový dojem

Dátum
14.02.2016
Hodnotený variant

Jó: Már fél éve használom, és elég jól bírja, az érintők nagyon jók, a nyak eszméletlen kényelmes, hangolást is tartja. Rossz: Silány összeszerelés, A hangolókulcsok fele laza volt, a húrmagasság meg az intonáció nem volt jó, a jacket már egyszer forrasztanom kellett, a bridge volume poti már kezdi megadni magát (lenyomva is a coil tap szól), kontaktos, az elektronikája nem megbízható. A híd pickup telt, sok a basszusa, torzításnál már eléggé muddy.

Martin S.

Celkový dojem

Dátum
08.01.2016
Hodnotený variant

Vyborna gitara v ramci svojej cenovej kategorie. Tato verzia PRO ma vyrazne silnejsie snimace oproti povodnemu Epiphone Les Paul Standard. Navyse ma aj moznost ich rozopnutia na single, cim sa stava zvukovo univerzalnejsou. Mam ju v povodnom stave (okrem vymeny strun za Ernie Ball 11-ky, mierneho pridvihnutia snimacov a povolenia ladiacej mechaniky) a "tuning" zatial neplanujem. Nazivo je vyhotovenie Honey Burst velmi pekne. Na hlavnom obrazku je tu ale mylne zobrazena verzia Plaintop, nie Plustop.

Gellért F.

Celkový dojem

Dátum
25.03.2024
Hodnotený variant

Szenzációsan kényelmes hangszer, őrületesen jó hanggal!

Fernando O.

Celkový dojem

Dátum
12.05.2014
Hodnotený variant

Top Guitarre! Ist sicherlich keine Gibson! ABER... Guter Sound, Top Verarbeitung, Bespielbarkeit 1A, Sustain da fallen manche vom Glauben ab, was will man mehr für den Preis.