- Typ: Distortion
- True bypass: Nie
- Prevádzka na batérie: Áno
- Ovládače: Distortion, Turbo, Tónová clona, Úroveň
- Napájanie: 9V DC ( - ), Adaptér alebo Batéria
Boss DS-2 Gitarový efekt
Turbo Distortion, dva režimy pre širšiu škálu efektu distortion - od bluesrockových rytmov so zošlapnutím pedálu alebo pootočením ovládača dostanete k prenikavým sólovým zvukom, ovládače - Level, Tone, Dist, Turbo 1, 2(Remote)
1 M Ohm
Výstupná impedancia
10 K ohmov, alebo vyššia
Ekvivalent vstupnej Hlučnosti
-120 DBu alebo menej (IHF-A, typ.)
Konektory
INPUT Jack, OUTPUT Jack, diaľkové Jack, AC Adaptér Jack
Napájanie
DC 9 V: suchý batérie 9 V typu, AC adaptér
Odber prúdu
12 mA (DC 9 V)
Príslušenstvo
Batérie 9 V typu (6F22 / 9 V)
Voľba
AC Adaptér (PSA-series)
Rozmery a hmotnosť (vrátane batérie)
Šírka
73 mm
2-7/8 palca
Hĺbka
129 mm
5-1/8 palca
Výška
59 mm
2-3/8 palca
Hmotnosť
0.4 kg
Typ: Distortion
Distortion je efekt, ktorý výrazne mení tvar zvukového signálu a vytvára sýty, agresívny a skreslený tón. Používa sa na dosiahnutie intenzívneho zvuku s bohatými harmonickými zložkami a dlhým sustainom. Je kľúčovým prvkom v rockovej, metalovej a alternatívnej hudbe, kde dodáva gitarovému zvuku silu, ostrosť a charakter.
Napájanie na batérie
Napájanie na batérie zabezpečuje flexibilitu a mobilitu. Vďaka tejto funkcii môžete zariadenie používať kdekoľvek, aj na miestach, kde nie je dostupná elektrická zásuvka. Napájanie na batérie je ideálne pre situácie, kedy je potrebná prenosnosť a nezávislosť od elektrickej siete, či už sa nachádzate vonku, na cestách alebo na mieste s obmedzeným prístupom k elektrine.
Vstupy
- REMOTE IN
- Jack 6,3 mm TS
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Univerzálny konektor používaný na prepojenie rôznych zvukových zariadení.
Ovládače
- Distortion
- Tónová clona
- Úroveň
- Turbo
Typ
Farba
Adaptér súčasťou balenia
Šírka (mm)
73
Výška (mm)
59
Hĺbka (mm)
129
Hmotnosť (g)
395
Krajina pôvodu
Taiwan
Dokumenty
Návody na použitie
Bezpečnostné pokyny
Príslušné bezpečnostné pokyny k produktu nájdeš v návode na použitie.
