Behringer PMP2000D Power mixpult
4,9/5
Kód produktu: 813683
Iba rozbalené
4,9/5
Kód produktu: 813683
Iba rozbalené
S pôvodným balením
Poškodený obal
Na sklade 1 ks
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Power mixpult Behringer PMP2000D Power mixpult (Iba rozbalené)
Powermix s výkonom 2000W a 14 kanálovým mixom s multiefektovým procesorom od Klark Teknik a možnosťou bezdrôtového ovládania. Tento ultrakompaktný powermix je osadený stereo zosilňovačom s výkonom 2x 2000W. Zosilňovač triedy D vyniká nielen výkonom, ale aj spoľahlivosťou a nízkou hmotnosťou. Mix ponúka prácu so 14 kanálmi a je osadený 9...
S pôvodným balením
Poškodený obal
Powermix s výkonom 2000W a 14 kanálovým mixom s multiefektovým procesorom od Klark Teknik a možnosťou bezdrôtového ovládania. Tento ultrakompaktný powermix je osadený stereo zosilňovačom s výkonom 2x 2000W. Zosilňovač triedy D vyniká nielen výkonom, ale aj spoľahlivosťou a nízkou hmotnosťou. Mix ponúka prácu so 14 kanálmi a je osadený 9 "Invisible" IMP mikrofónovými predzosilňovačmi s možnosťou 48V phantom napájania. O efekty sa stará výkonný multiefektový procesor s 25 presetmi značky Klar Technik, takže sa môžete spoľahnúť na prvotriednu zvukovú kvalitu. Samozrejmosťou je aj kompatibilita s Behringer digital wireless systémom, ktorý umožňuje bezdrôtové ovládanie mixu na diaľku (systém však nie je súčasťou balenia a je potrebné ho dokúpiť). 14 kanálov ponúka rozhranie pre 6 mono a 4 stereo pripojenia. Každý kanál má k dispozícii 3 pásmový EQ, spínačí Pad a LED ukazovatele prebudenia. Koncový stupeň zosilňovača je osadený výkonným 9 pásmovým EQ pre detailné nastavenie zvuku. Farebné prevedenie: Black.
Funkcie
Počet kanálov
14
Vlastnosti
Výkon
1000 W (2 x)
Výkon (Watt)
2000
Vstupy a výstupy
AUX IN
Áno
Vstup na mikrofón
Áno
Balenie
Balenie obsahuje
Napájací kábel, Manuál
Napájanie
Napájanie
240V