Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

UrbanEars PLATTAN ADV Mint

4,75
On-ear slúchadlá s dizajnom cez hlavu zo série Plattan. Ponúkajú skladaciu konštrukciu ktorá je odnímateľná a vyprateľná, funkciu ZoundPlug pre zdieľanie hudby, odnímateľný kábel so zabudovaným mikrofónom a ovládaním. Disponujú 40 mm meničmi,...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: 04091074 | ID: 226214

UrbanEars PLATTAN ADV Mint

On-ear slúchadlá s dizajnom cez hlavu zo série Plattan. Ponúkajú skladaciu konštrukciu ktorá je odnímateľná a vyprateľná, funkciu ZoundPlug pre zdieľanie hudby, odnímateľný kábel so zabudovaným mikrofónom a ovládaním. Disponujú 40 mm meničmi, impedanciou 60 Ohm, frekvenčným rozsahom 10 Hz – 20 kHz, citlivosťou 98 dB, maximálnym vstupným výkonom 50 mW a 3,5 mm konektorom. Vyrobené vo farebnom prevedení Mint.

Parametre a špecifikácia

Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo

Hodnotenia

4,75 / 5

Na základe počtu hodnotení: 2

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Všetky hodnotenia pochádzajú od overených zákaznikov, ktorí si u nás produkt v minulosti zakúpili.

K

Katalin P.

hu flag

Maďarsko

28.07.2016

Sziasztok, Összességében nagyon meg vagyok elégeve a termékkel. Örülök, hogy ezt választottam. Az eladó nagyon sokat segített a választásban. Mivel akcióban vettem a terméket, így az ára is jobban tetszett, mint eredetileg. Az egyetlen gondom, hogy hosszabb használat után kellemetlenné válik, hogy nagyon erőssen nyomja a fülem, mert a pereme pont akkora, hogy rajta van a fülemen. De a hangzása kitűnő. Telefonálás közben a hívott felek sosem panaszkodnak, hogy rosszul hallanának. Remek kis darab.

Automaticky preložené

Toto hodnotenie nie je možné preložiť.
E

Ewa Ł.

pl flag

Poľsko

02.05.2016

Słuchawki naprawdę warte swojej ceny, świetna jakość dźwięku, brzmią profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona :) Dodatkowy plus dla sklepu za fachowe doradztwo i dobry kontakt z klientem.

Automaticky preložené

Toto hodnotenie nie je možné preložiť.