Turbosound TS-12W350/8W Basový reproduktor / subwoofer
1/5
Kód produktu: 992928
Ako nové
Akcia
1/5
Kód produktu: 992928
- 9 %
Ako nové
Na sklade 1 ks
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Basový reproduktor / subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Basový reproduktor / subwoofer (Ako nové)
- 9 %
Výkonné reproduktorové PA systémy vyžadujú Turbosound meniče, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší zvukový výkon bez ohľadu na žáner. 12” nízkofrekvenčný menič TS-12W300/8W poskytuje silný a výrazný basový výkon a zvláda až 1 400 wattov špičkového výkonu (300 wattov RMS) s frekvenčným rozsahom od 51 Hz do 3 kHz. Tlakovo liaty...
  • Typ: PA
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Frekvenčný rozsah: 61 Hz - 3 kHz
  • Priemer: 12"
Výkonné reproduktorové PA systémy vyžadujú Turbosound meniče, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší zvukový výkon bez ohľadu na žáner. 12” nízkofrekvenčný menič TS-12W300/8W poskytuje silný a výrazný basový výkon a zvláda až 1 400 wattov špičkového výkonu (300 wattov RMS) s frekvenčným rozsahom od 51 Hz do 3 kHz. Tlakovo liaty hliníkový rám je extrémne pevný a má nízku hmotnosť, vďaka čomu je ideálny na použitie ako náhradný menič – alebo na osadenie v prispôsobených viacpásmových PA kabinetoch.
Určenie
Typ
PA
Vlastnosti
Basový reproduktor
12"
Impedancia
8 Ohm
Frekvenčný rozsah
61 Hz - 3 kHz
Akustika
Výkon RMS
350 W
Maximálny akustický tlak (SPL)
95 dB
Rozmery a hmotnosť
Priemer (inch / palec)
12
Priemer
12"