Steinberg Cubase Pro 10.5 SET

Nahrávací software DAW | Kód produktu: CCUBASEPRO105-SET | ID: 353395

Steinberg Cubase Pro 10.5 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Produkty v sete

1 x

Steinberg Cubase Pro 10.5

Steinberg Cubase Pro 10.5

DAW software spoločnosti Steinberg - Cubase Pro 10.5. Cubase predstavuje jeden z najvýkonnejších software balíkov pre tvorbu hudby na svete. Vďaka rozsiahlej škále flexibilných nástrojov umožňuje rýchlu a intuitívnu hudobnú produkciu akéhokoľvek žánru. Dodávaný je spolu so širokou paletou virtuálnych nástrojov, efektov a zvukov. Cubase je vhodný pre profesionálne aj amatérske využitie a spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky pri hudobnej produkcii.

Cubase 10.5 obsahuje všetky užitočné a významné funkcie predchádzajúcich verzií + množstvo vylepšení, inšpiratívnych nástrojov a zlepšenie pracovných postupov. Ponúka množstvo kreatívnych funkcií, zrýchlenie práce a vyhovuje všetkým potrebám pri nahrávaní a komponovaní hudby.

Všetky verzie Cubase ponúkajú rovnakú kvalitu zvuku a jednoduché ovládanie, vďaka čomu software predstavuje jedno z najpopulárnejších riešení pre nahrávanie a hudobnú produkciu na svete. V závislosti od náročnosti projektov, požiadaviek na funkcie a rozpočtu je k dispozícii niekoľko verzií Cubase. Nižšie verzie je možné vždy upgradovať.

1 x

Steinberg UR22C

Steinberg UR22C

Prenosné USB 3.0 audio rozhranie spoločnosti Steinberg. UR22C prináša vynikajúcu kvalitu zvuku, kompaktný dizajn a odolnú konštrukciu. Kompatibilné je s PC, Mac a systémom iOS.

Prevodník umožňuje vytváranie a produkciu skladieb kdekoľvek vďaka prenosnému dizajnu. Obsahuje vstupy pre mikrofóny a nástroje (vrátane fantómového napájania), MIDI vstup/výstup, funkciu monitoringu bez latencie s použitím DSP efektov a spoľahlivé pripojenie k PC a mobilným zariadeniam. Univerzálne zariadenie je vybavené špičkovými mikrofónovými predzosilňovačmi, kvalitou záznamu 32-bit/192 kHz a vysoko kvalitnými komponentami pre detailný a čistý zvuk. Vďaka robustnej konštrukcii s nízkou hmotnosťou je ideálne pre cestovanie. Súčasťou je DAW software Cubase AI.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Steinberg Cubase Pro 10.5 SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Steinberg Cubase Pro 10.5 SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť