Revoltage Core 200 Column Stĺpový PA systém
4,5/5
Kód produktu: 813648
Ako nové
4,5/5
Kód produktu: 813648
Ako nové
Na sklade 1 ks
Tento produkt momentálne nie je možné doručiť do tvojej krajiny.
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
Stĺpový PA systém Revoltage Core 200 Column Stĺpový PA systém (Ako nové)
Vstavaný mediálny prehrávač zvláda prehrávanie z USB, SD karty aj cez Bluetooth, takže hudbu na pozadí spustíte priamo bez externého zdroja. Dva XLR/6,35 mm combo vstupy pre mikrofón alebo linku s nastaviteľným echo efektom umožňujú spev alebo reč, zatiaľ čo stereo 3,5 mm vstup slúži pre telefón alebo notebook. XLR linkový výstup umožňuje napájanie druhého systému alebo nahrávacej konzoly.
Prehľad vlastností:
Kompletný stĺpcový PA systém — subwoofer + stĺpcový repro + 2x distančný modul
8" subwoofer so stĺpcovým repro 4x 2,5" tweeter
Modulárny plug-in dizajn — 3 konfigurácie výšky zostavy
Vstavaný mediálny prehrávač — USB, SD karta a Bluetooth
2x mic/linka vstupy — XLR/6,35 mm combo s nastaviteľným echo efektom
1x stereo linkový vstup — 3,5 mm jack pre externý zdroj
1x linkový výstup — XLR panel, 3-pin
TWS Stereo Link — prepojenie dvoch jednotiek pre skutočné stereo
Ovládanie hlavnej hlasitosti, basu a úrovne vstupu
Funkcia standby — automatické vypnutie po 30 minútach ticha
Vstavaný limiter — ochrana pred preťažením
Funkcie
Reproduktory
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Áno
Mikrofón
Nie
WiFi
Nie
Digitálny signálový procesor DSP
EQ
2 Bands
Vlastnosti
Frekvenčný rozsah
60 Hz - 18 kHz
Výkon
500 W
Farba
Čierna
Basový reproduktor
8"
Výškový reproduktor
2,5" (1 )
Deliaca frekvencia (kHz)
0,35
Deliaca frekvencia
350 Hz
Displej
Áno
Materiál
Materiál ozvučnice
Plast
Vstupy a výstupy
Vstupy
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Výstupy
XLR
Vstup na mikrofón
Áno (2)
USB
AUX IN
Vstup na SD kartu
Akustika
Výkon RMS
200 W
Výkon RMS (Watt)
200
Maximálny akustický tlak (SPL)
116 dB
Napájanie
Prevádzka na batérie
Napájanie
100 - 240V