Montarbo SPOT1500
Kód produktu: 234029 (MBF000383)
Ukončený predaj
Montarbo SPOT1500
Ukončený predaj
Aktívny reprobox Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Vybrať alternatívu (2)
Aktívny dvojpásmový reproduktor. Disponuje výkonom 1500 W, ktorý je rozdelený na 1000 W LF a 500 W HF, jedným 15'' neodýmiovým magnetom, maximálnou SPL 135 dB, vstavaným DSP Montarbo 24 bit konvertorom a frekvenčnou odozvou 45 Hz až 20 kHz. Smerovanie zvuku dosahuje 50° x 40° a reproduktor je vybavený titánovou membránou. Je možné ho ovládať...
Montarbo SPOT1500
Aktívny dvojpásmový reproduktor. Disponuje výkonom 1500 W, ktorý je rozdelený na 1000 W LF a 500 W HF, jedným 15'' neodýmiovým magnetom, maximálnou SPL 135 dB, vstavaným DSP Montarbo 24 bit konvertorom a frekvenčnou odozvou 45 Hz až 20 kHz. Smerovanie zvuku dosahuje 50° x 40° a reproduktor je vybavený titánovou membránou. Je možné ho ovládať pomocou LD2.4 USB rozhrania, a vzdialene tak prepínať alebo meniť nastavenia. Je vyhotovený z brezovej preglejky s povrchovou úpravou, ktorá ho chráni proti poškriabaniu a bočné ergonomicky umiestnené úchytky napomáhajú jednoduchej preprave. Rozmery: 44 x 78 x 49 cm. Hmotnosť: 35 kg.
Vlastnosti
Výkon
Nad 1200 Watt
Rozmery a hmotnosť
Priemer (inch / palec)
15
Priemer
15"