Levenhuk Skyline BASE 60T Telescope

Teleskopy | Kód produktu: 72847-LEVENHUK | ID: 299977

Levenhuk Skyline BASE 60T Telescope

Teleskop Levenhuk Skyline BASE 60T predstavuje refraktor pre deti a začínajúcich astronómov. Súprava obsahuje príslušenstvo pre detailné pozorovanie povrchu Mesiaca a pozemských objektov. Umožňuje pozorovať planéty Slnečnej sústavy a viditeľné budú aj niektoré galaxie. Teleskop ponúka jednoduché ovládanie a údržbu. Vybavený je kvalitnou optikou. Šošovky sú vyrobené z optického skla a sú chránené antireflexnou vrstvou. Optika zaisťuje kontrastný, ostrý a čistý obraz. Pri pozorovaní Mesiaca je možné sledovanie kráterov s priemerom nad 8 km. Pre pozorovanie vzdialenejších objektov je k dispozícii optický hľadáčik s 5-násobným zväčšením. Pre presné zaostrenie je použitá alt-azimutálna montáž, ktorá ponúka jednoduchý pohyb. Teleskop môže ovládať aj dieťa. Dôležité príslušenstvo je súčasťou súpravy. Vhodné zväčšenie je dosiahnuté použitím správneho okuláru. K dispozícii je diagonálne zrkadlo, ktoré je nevyhnutné pre sledovanie pozemských objektov. Umožňuje pozorovanie okolitého sveta bežným spôsobom (vo zvislej polohe), kedy teleskopy obracajú obraz vrchnou stranou dole. Diagonálne zrkadlo tento stav kompenzuje. Teleskop je umiestnený na hliníkovom statíve s nízkou hmotnosťou a možnosťou nastavenia výšky. Statív obsahuje držiak pre príslušenstvo.

Obsah balenia: tubus teleskopu, Alt-azimutálna montáž, hliníkový stojan s držiakom pre príslušenstvo, optický hľadáčik 5 x 24, okulár SR4mm (175 x), okulár H20mm (35 x), diagonálne zrkadlo, manuál. Optický dizajn: refraktor. Materiál optiky: optické sklo. Priemer šošovky objektívu (apertúra): 60 mm. Ohnisková vzdialenosť: 700 mm. Najvyšší praktický výkon: 120 x. Ohniskový pomer: f/11,6. Okuláre: SR4mm (175 x), H20mm (35 x). Priemer plášťa - okulár: 1,25 mm. Hľadáčik: optický, 5 x 24. Statív: hliník. Ovládanie teleskopu: manuálne. Montáž: azimutálna montáž AZ1. Materiál tuby teleskopu: hliník. Použitie: Výrobok pre všeobecné použitie. Určené pre deti staršie ako 3 roky. Farba: Black/Silver

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Levenhuk Skyline BASE 60T Telescope alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Levenhuk Skyline BASE 60T Telescope
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť