Eminence BETA-12A-2 PA reproduktor
5/5
Kód produktu: 813728
Ako nové
5/5
Kód produktu: 813728
Ako nové
Na sklade 1 ks
Tento produkt momentálne nie je možné doručiť do tvojej krajiny.
Nestíhaš do Vianoc? Nedostupné v žiadnom showroome
PA reproduktor Eminence BETA-12A-2 PA reproduktor (Ako nové)
12" stredobasový reproduktor je dokonalým riešením, aby vaše PA zvukové zariadenie znelo čo najlepšie. Tento 250 W, 8 Ohm reproduktor je skonštruovaný tak, aby nesklamal. Každý reproduktor American Standard Series má skalopevné lisované oceľové šasi Eminence pre výnimočnú odolnosť. Takže ak potrebujete spoľahlivý náhradný reproduktor s...
12" stredobasový reproduktor je dokonalým riešením, aby vaše PA zvukové zariadenie znelo čo najlepšie. Tento 250 W, 8 Ohm reproduktor je skonštruovaný tak, aby nesklamal. Každý reproduktor American Standard Series má skalopevné lisované oceľové šasi Eminence pre výnimočnú odolnosť. Takže ak potrebujete spoľahlivý náhradný reproduktor s výnimočnou kvalitou zvuku, nehľadajte nič iné ako reproduktor Eminence Beta-12A American Standard Series.
Určenie
Typ magnetu
Ferrite
Vlastnosti
Impedancia
8 Ohm
Výkon (Watt)
250
Výkon
250 W
Frekvenčný rozsah
43 Hz - 3,8 kHz
Farba
Čierna
Akustika
Citlivosť (dB)
98
Citlivosť
98 dB
Rozmery a hmotnosť
Priemer
12"