https://nginx.new.muzikercdn.com/uploads/cms_files/4109/410937/72d3e702.jpg

Aktuálne informácie

Hrozba koronavírusu sa nám ešte pred pár týždňami javila ako vzdialený problém v nejakej čínskej provincii, ktorý sa nás nijako netýka. S možnosťou globálnej pandémie nerátal nikto z nás, no dnes je to realitou a až najbližšie týždne otestujú našu schopnosť zomknúť sa a správať sa zodpovedne.

V Muzikeri sme pristúpili na radikálne opatrenia a už odvčera pracujeme z domu, pretože nechceme ohroziť seba ani svojich blízkych.

Náš e-shop funguje, za čo vďačíme aj naším obetavým zamestnancom v sklade, kde prevádzka podlieha daným požadovaným opatreniam. Zásielky k vám naďalej budú chodiť načas.

Chceme vás ale všetkých poprosiť o rovnako zodpovedný prístup, ktorý pomôže ochrániť vás a vaše rodiny. Zdržiavajte sa čo najviac doma a ak to nie je nevyhnutné, tak nevychádzajte vôbec. Čím menšia koncentrácia ľudí, tým nižšie šance má tento nový vírus rozširovať sa medzi obyvateľstvom.

Pri objednávkach si ako spôsob doručenia zvoľte kuriéra.

Osobný odber na predajni sme dočasne pozastavili a na výdajných miestach sa zbytočne vystavujete riziku.

Takisto spôsob platby vopred je lepší než platba na dobierku, pretože neprichádzate do priameho styku s prepravcom.

Všetky predajne sú až do odvolania zavreté. Navštívte, prosím, náš e-shop, tam vybavíte všetko, čo potrebujete. Všetky požiadavky aj naďalej vybavujeme prostredníctvom našej telefonickej infolinky alebo e-mailom. Neváhajte nás kontaktovať. Naďalej sledujte, prosím, webové stránky nákupných centier a predajní, keďže situácia sa mení z hodiny na hodinu.

Ďakujeme, že konáte zodpovedne.

© 2004-2020 Muziker | Aktuálne informácie
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť