roland competition
Roland TD-1DMK

Roland TD-1DMK

DARČEK PUZDRO SB-B10

Kúp si Roland TD-1DMK a získaj praktický, robustný obal pre 12 párov paličiek v hodnote 18,90€.

Roland TD-17

Roland séria TD-17

DARČEK PUZDRO SB-G10

Kúp si produkt zo série Roland TD-17 a získaj luxusný obal pre 12 párov paličiek v hodnote 44,90€.

Roland TR-08

HRAJ O ROLAND TR-08 RHYTHM COMPOSER

Kúp si Roland V-Drums zo série TD-17, TD 25, alebo TD-50 do 31.3.2019 a hraj o modernú verziu najslávnejšieho drum machine všetkých čias TR-08 Rhythm Composer.


Roland V-Drums TD-1DMK

Tu začína tvoja dráha bubeníka

drum set
Ak si vždy sníval o hraní na bicie, Roland TD-1DMK je ideálny nástroj, ktorý ti pomôže rozvíjať tvoj talent. Tento kompaktný set ti poskytne plnohodnotný zážitok z bubnovania. Vďaka patentovaným dvojitým padom značky Roland dosiahneš pocit a zvuk, ako pri hraní na akustické bicie, no bez hluku.
Môžeš na nich hrať so slúchadlami, aby si nerušil rodinu, alebo susedov, čo oceníš aj pri tréningu v nočných hodinách. Vďaka zabudovanej tréningovej funkcionalite a možnosti pripojiť sa k softvéru Melodics, budeš prekvapený, ako rýchlo sa zlepšíš.

Kúp si Roland TD-1DMK a získaj praktický, robustný obal pre 12 párov paličiek v hodnote 18,90 EUR.

Kúp si Roland TD-1DMK

Roland V-Drums séria TD-17

Staň sa lepším bubeníkom rýchlejšie

Ak to s bubnovaním myslíš vážne, potrebuješ súpravu, ktorá zodpovedá tvojej ambícii. Séria V-Drums TD-17 ti umožní zlepšovať tvoju techniku vďaka tréningovej funkcionalite, ktorá ťa posúva vpred. Kombinácia zvukového enginu TD-50 s novo vyvinutými padmi vedie k cenovo dostupnej elektronickej súprave bubnov, ktorá je neuveriteľne blízko k hraniu na akustické bubny.
Presne odráža fyzický pohyb, koordináciu držania a ovládanie rúk a nôh, ktorú potrebuje zvládať každý bubeník. Množstvo vstavaných tréningových funkcií bude sledovať tvoju techniku, zmeria tvoj pokrok a zvýši motiváciu. Stať sa lepším bubeníkom je tvrdá práca, ale TD-17 ti pomôže ju zvládnuť.
drum set

Kúp si produkt zo série Roland TD-17 a získaj luxusný obal pre 12 párov paličiek v hodnote 44,90€.

Výber zo série TD-17

Súťaž


Hraj o TR-08 Rhythm Composer

roland tr-08
Roland V-Drums sú najobľúbenejšie elektronické bicie vďaka ich vysokej kvalite, skvelému zvuku a realistickému pocitu pri hraní. Teraz máš šancu k nim vyhrať TR-08 modernú verziu najslávnejšieho drum machine všetkých čias.
Ako na to?

Kúp si Roland V-Drums zo série TD-17, TD-25, alebo TD-50 v Muzikeri do 31.3.2019.

Pri vypĺňaní tvojej online objednávky zadaj kód súťaže “roland” do poľa "Poznámka".

Počkaj na vyhlásenie výsledkov súťaže.

Víťaza kontaktujeme mailom do 3 dní od ukončenia súťaže.

Kúp V-Drums a hraj
roland tr-08

Roland TR-08 Rhythm Composer ďalšia generácia legendy

TR-08 je podrobná a verná replika legendárneho TR-808. Poznáme ho ako najslávnejší a najvplyvnejší drum machine všetkých čias. Aj po monumentálnom posune v zvuku hudby má „808“ stále veľký vplyv a definuje celé žánre. Teší sa obľube hudobníkov a producentov na celom svete. Patrí medzi najrešpektovanejšie a najvyhľadávanejšie hudobné nástroje v histórii. TR-08 prináša vzhľad, zvuk a charakter pôvodného TR-808 - s úžasnou presnosťou - do malého formátu Roland Boutique. Je spojením citu pre detail, rešpektu k histórii s modernou praktickosťou a spoľahlivosťou.
Pravidlá a podmienky súťaže
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 2
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Zapnúť