Yamaha PSR-S975 Deluxe Set

Profesionálne keyboardy | Kód produktu: PSR-S975-SETDELUXE | ID: 262361

1 769 €

Dostupný na predajni
Doprava zdarma
442 bodov

Doručenie na dotaz

Overiť dostupnosť

1 769 €

Yamaha PSR-S975 Deluxe Set

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Produkty v sete

1 x

Yamaha PSR-S975

Yamaha PSR-S975

Profesionálna, 61-klávesová pracovná stanica pre živé vystúpenia zo série PSR, ktorá kombinuje vlastnosti všetkých modelov z tejto série s výkonnými funkciami pre živé vystúpenia vrátane univerzálnych efektov, možnosti pripojenia externého displeja a nastavenia vokálových harmónií. Je vybavená dvoma priraditeľnými ovládacími prvkami, modulačným kolieskom a dvoma priraditeľnými vstupmi pre nožný spínač, čím zabezpečuje, že používateľ má pri živom vystúpení úplnú kontrolu nad zvukmi, štýlmi, efektmi a inými funkciami. Ponúka celkovo 1625 zvukov vrátane zvukových skupín Super Articulation a Organ Flutes, 55 Drum/SFX súprav a 480 XG zvukov, ako aj komplexnú sadu efektov vrátane Real Distortion a Real Reverb prevzatých zo svetoznámeho modelu Tyros 5, a 523 štýlov vrátane 40 Audio štýlov, 34 Session štýlov, 15 DJ štýlov a 3 Free Play štýlov. Implementované funkcie “Half Bar Fill-in” a “Mono Legato” ďalej rozširujú variabilitu vystúpení, rovnako ako funkcia Synth Vocoder pre využitie hlasu a jeho syntézu s hudbou či funkcia Vocal Harmony 2, ktorá ovláda rozsah, úroveň a počet pridaných harmónií. Nastavenia všetkých funkcií je tiež možné okamžite vyvolať z registračnej pamäte. Pracovná stanica je ďalej vybavená vstupom Mic/Guitar, ktorý umožňuje užívateľovi ľahko pridať vokály alebo gitaru počas živého vystúpenia. Prehrávanie zvuku z USB s ovládaním časových úsekov a posunu rozsahu, a funkciou zrušenia hlasu či zobrazovania textov vo formáte MP3 navyše dodáva hĺbku a univerzálnosť použitia v akejkoľvek situácii. Softvér Yamaha Expansion Manager ďalej umožňuje užívateľovi vytvárať individuálne súbory s rozširujúcimi dátami obsahujúce zvukové balíčky Voice & Style Expansion a využívať zabudovanú pamäť s kapacitou 768 MB. Pracovná stanica je dodávaná s notovým stojanom a sieťovým adaptérom. Rozmery: 1002 x 148 x 437 mm. Hmotnosť: 11,6 kg.

1 x

Superlux HD-669

Superlux HD-669

Uzatvorené slúchadlá dizajnované pre profesionálny monitoring, prirodzený a neutrálny prednes s vysokou mierou tlmenia okolitého hluku, ideálne ako odposluch na koncertoch, vyrovnaný zvuk s vysokou definíciou tónov, patentovaná odolná konštrukcia, pohodlný mostík a náušníky, odpojiteľný kábel vedený z jednej strany, citlivosť 98dB, 10-30000Hz, impedancia 56Ohm, klipsňa zabezpečujúca kábel pred vytrhnutím súčasťou balenia.

1 x

Soundking DF 029

Soundking DF 029

Oceľový klávesový stojan v tvare písmena X, vhodný pre všetky bežné typy keyboardov. Výškovo nastaviteľný. Patentovaný rýchloupínací systém CROCODILE pre okamžitú zmenu polohy, pogumované kontaktné plochy. Nastaviteľná výška v rozsahu 170-970 mm, maximálna záťaž 20 kg. Čierna farba.

1 x

RockBag RB21418B Keyboard gigbag Student

RockBag RB21418B Keyboard gigbag Student

Ochranné púzdro na keyboard s rozmermi 1220 x 420 x 160 mm. Je vypolstrované 10 mm hrubou vrstvou molitanu, čo zaručuje adekvátnu úroveň ochrany nástroja pred mechanickým poškodením. Púzdra na keyboardy série Student sú vybavené dvojitými zipsami, ergonomickou rukoväťou a postranným vreckom na príslušenstvo so zabezpečením na suchý zips.

1 x

Pianonova P50 Sustain pedal

Pianonova P50 Sustain pedal

Nožný ovládač, Sustain pedál k eletronickým klávesám s prepínačom polarity, pripojenie Jack 6.3, dĺžka kábla 1,8m. Vhodný pre ktorýkoľvek klávesový nástroj.

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

Vlastníte Yamaha PSR-S975 Deluxe Set alebo ste mali možnosť produkt používať?

Helmeczi R.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
02.11.2018

Sunt foarte multumit de Instrumentul comandat problema este cu curieratul din Romania, sunt neseriosi! Am avut o comunicare foarte buna cu vanzatorii, multumesc pentru colaborare, va doresc mult succes in viitor! Recomand tuturor.

Doprava zdarma od 49,00 €
Cenová garancia
Výmena tovaru
Vlastný servis
Profesionálna podpora
© 2004-2019 Muziker | Yamaha PSR-S975 Deluxe Set