Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Sela Wave Pro White Zebrano

5
Profesionálny cajon s prednou doskou z kombinácie plastu a dreva. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15 mm, rohmi z výberového javora a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: SE026 | ID: 226833

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Sela Wave Pro White Zebrano

Profesionálny cajon s prednou doskou z kombinácie plastu a dreva. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15 mm, rohmi z výberového javora a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon je vybavený odnímateľným a plne nastaviteľným snare systémom Sela Snare System, ktorý má vo verzii Pro nainštalovaný mechanizmus na jeho rýchle zapínanie a vypínanie počas hry . Okrem neho je cajon vybavený špeciálnym, idndividuálne nastaviteľným "Clap" zvukom v rohoch nástroja. Nástroj je vyrobený z kvalitných nemeckých materiálov a je vybavený protišmykovými nožičkami z gumy. Rozmery: 47 x 30 x 30 cm. Prevedenie: White Zebrano.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Dimensions: approx. 47 x 30 x 30 cm Special Coated 15 mm birch body, 11 layers Handpicked Sela Thin Splash playing surface Exchangeable playing surface Solid, rounded corners of finest maple wood Sela Snare System with On/Off Mechanism Individually adjustable snare sound Special Clap Corner sound High-quality parts, “Made in Germany” Nonslip Rubber Feet.

Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

Norbert P.

Celkový dojem

Dátum
02.07.2017

Veľmi super,špičková nemecká kvalita ! Len odporúčať viem každému kto je náročný !