Vyber si krajinu doručenia zásielky

Moto oblečenie

Pre bezpečnú jazdu na motocykli je nevyhnutné mať kvalitné moto oblečenie. Vďaka nemu sa môžeš chrániť pred zraneniami a znižovať závažnosť následkov pri možnej nehode. Kvalitné oblečenie je práve preto jeden zo základných bezpečnostných prvkov a preto by ho každý motorkár mal mať vždy na sebe.

„Neexituje zlé počasie, len zle oblečený motorkár.“

Priprav sa na cestu do každého počasia. Nielen v jesennej móde platí pravidlo vrstvenia, padne vhod aj motocyklistom nielen v chladnejších mesiacoch sezóny.
Skvelým základom je funkčná bielizeň. Zabezpečí odvádzanie vlhkosti a telo tak udrží v suchu a komfortnej teplote. Niektorá bielizeň je vhodná na celoročné využitie, no nájdu sa aj kúsky určené špeciálne na teplé počasie alebo teploty pod nulou.

Záleží na tvojej preferencii či zvolíš bundu a nohavice, alebo kombinézu. Bundy a kombinézy navrhnuté tak, aby, aby poskytovali vysokú úroveň ochrany pri nehode. Sú vyrobené z odolných materiálov a môžu obsahovať aj chrániče na kritických miestach, ktoré chránia jazdca pred možnými zraneniami. Okrem toho, sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a komfort aj počas dlhších jázd. 

Súčasťou správnej výbavy sú aj topánky a rukavice. Rovnako ako zvyšok moto výbavy sa vyrábajú z odolných materiálov, majú zabudované ochranné prvky a zabezpečujú rovnako pohodlie ako aj bezpečnosť počas jazdy.

V zlom počasí treba myslieť na okrem štýlového prevedenia a bezpečnosti aj na nepremokavosť materiálov. Niektoré bežne používané materiály rozhodne zvládnu náhodný dážď, no ak jazdíš v sezóne pravidelne bez ohľadu na počasie, moto bunda alebo kombinéza do dažďa je správna voľba.

Na našom eshope nájdeš tiež voľnočasové oblečenie, ktoré doplní tvoj moto imidž. Pri svojom nákupe nezabudni ani na doplnky ako sú kukly, šatky či nákrčníky.


1 - 34 z 1 073

Filter
  • Najobľúbenejšie
  • Najlepšie hodnotené
  • Najlacnejšie
  • Najdrahšie
  • Najnovšie
  • Najväčšia zľava
  • Názov produktu
Ponuka mesiaca - listing - 03/2022

Všetky filtre

Len na sklade
Cena

-

Stav tovaru
Zrušiť výber

1 - 34 z 1 073