Vyber si krajinu doručenia zásielky

Vodné športy

Články z blogu

Obrázok k blogu Ako vybrať paddleboard

Ako vybrať paddleboard

13.02.2024 Paddleboarding
Paddleboarding sa zrodil niekedy okolo roku 1940 ako zábava surferov na Havajských ostrovoch. Pádlovanie v stoji (Stand Up Paddling, skrátene SUP) na surfovej doske však napadlo domorodcom z Veľkonočných ostrovov už oveľa skôr. Približne od roku 2010 sa jeho popularita šíri raketovou rýchlosťou a bez preháňania patrí v súčasnosti k najrýchlejšie rastúcim vodným športom. Jeho kúzlo je v jednoduchosti. Čítaj ďalej a zistíš, ako vybrať paddleboard vhodný presne pre teba.
Obrázok k blogu Paddleboard s plachtou: Ako na windsurfing na SUP-e

Paddleboard s plachtou: Ako na windsurfing na SUP-e

09.08.2023 Paddleboarding
Paddleboard s plachtou láka v súčasnosti mladšie i staršie generácie. Niet sa čomu čudovať, zábava na vode predsa nikdy neomrzí. Takouto aktivitou si dokážeš posilniť takmer všetky svaly na tele. Chceš to vyskúšať aj ty? Jediné, čo budeš okrem dobrej nálady potrebovať, je doska a plachta.
Obrázok k blogu Prečo začať s paddleboardom

Prečo začať s paddleboardom

23.10.2022 Paddleboarding
História tohto vodného športu síce siaha len do roku 1940, no jeho popularita odvtedy neustále rastie. Zábavu si s ním užiješ v každom veku. Zoznám sa s výhodami paddleboardingu a spoznaj možnosti, ako zlepšiť svoje zdravie a kondíciu a spestriť si dovolenku pri mori, na jazere alebo na rieke.