Vyber si krajinu doručenia zásielky

Golfové potreby

Články z blogu

Obrázok k blogu Posuň svoje golfové zručnosti na novú úroveň

Posuň svoje golfové zručnosti na novú úroveň

10.07.2023 Golf
Golf je hra plná tipov a rád – o to viac, ak patríš medzi začiatočníkov. Ak začínaš pravidelne trénovať s ostatnými golfistami, alebo hrávaš so skupinou svojich priateľov, určite sa postupne stretneš s nespočetným množstvom tipov pri každej návšteve ihriska. „Drž hlavu dole... Zmeň úchop… Uprav svoj postoj...“ Zdieľanie tipov nie je len spôsob, ako potenciálne zlepšiť hru ostatných golfistov. Je to aj spôsob, ako podporiť kamarátstvo v diskusii, ktorú golfové tipy často podnecujú. Čítaj ďalej, pripravili sme pár technických rád, ktoré sa zídu každému novému golfovému nadšencovi.
Obrázok k blogu Zamiluj sa do golfovej módy

Zamiluj sa do golfovej módy

10.07.2023 Golf
Golf sa neznalému môže zdať príliš komplikovaný. Existuje predsa toľko pravidiel a toľko rôznych klubov, v ktorých si môžeš zahrať. Okrem toho tu je aj golfový žargón: birdie, bogey, bump-and-runs, jazyk, ktorý môže potenciálnych golfistov vystrašiť skôr, než zoberú palicu do ruky. Ale ako by malo vyzerať oblečenie na golf? Ktoré doplnky sú dôležité pri hraní golfu? Ponúkame ti výber najobľúbenejších kúskov.
Obrázok k blogu Sprievodca golfovými palicami

Sprievodca golfovými palicami

17.03.2023 Golf
Vieš na čo potrebuje golfista toľko palíc? Nie je palica ako palica. Každá sa používa na iný úder a v iných podmienkach. Ukážeme ti, v čom sa líšia, ako si vyskladať vlastný set golfových palíc a na čo sa pri ich výbere treba zamerať.