Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Sela Wave Black Makassar

Profesionálny cajon s prednou doskou z kombinácie plastu a dreva. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15 mm, rohmi z výberového javora a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: SE024 | ID: 226831

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Sela Wave Black Makassar

Profesionálny cajon s prednou doskou z kombinácie plastu a dreva. Cajon má telo vyrobené z 11 vrstiev brezového dreva s celkovou hrúbkou 15 mm, rohmi z výberového javora a prednou doskou s vrchnou vrstvou Thin-Splash pre výraznejší attack. Cajon je vybavený odnímateľným a plne nastaviteľným snare systémom Sela Snare System. Okrem neho je cajon vybavený špeciálnym, idndividuálne nastaviteľným "Clap" zvukom v rohoch nástroja. Nástroj je vyrobený z kvalitných nemeckých materiálov a je vybavený protišmykovými nožičkami z gumy. Rozmery: 47 x 30 x 30 cm. Prevedenie: Black Makassar.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Dimensions: approx. 47 x 30 x 30 cm Special Coated 15 mm birch body, 11 layers Handpicked Sela Thin Splash playing surface Exchangeable playing surface Solid, rounded corners of finest maple wood Removable Sela Snare System Individually adjustable snare sound Special Clap Corner sound High-quality parts, “Made in Germany” Nonslip Rubber Feet.

Odporúčané príslušenstvo