Roland HP 704 Dark Rosewood SET

Digitálne piana | Kód produktu: HP704-DR-SET | ID: 314913

Roland HP 704 Dark Rosewood SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Parametre a špecifikácia

Ponúkaná konfigurácia

extra lavica a sluchátka

Farba

Palisander

Povrchová úprava

Matná

Farba podľa výrobcu

Dark Rosewood

Počet klávesov

88

Typ piána

Piano

Typ klaviatúry

Hammer Action

Technológia klávesnice

PHA-50, Escapement, Ebony/Ivory Feel

Vyhotovenie povrchu klaviatúry

Synthetic Ivory

USB MIDI

Áno

Dynamické klávesy

Áno

Počet zvukov

201 – 500

Automatické sprievody

Nie

Doprovody

Nie

Polyfónia

384

Výučbový systém

Nie

Výkon

60 W

USB to Device

Áno

USB to Host

Áno

Balenie obsahuje

Adapter, Headphones holder, Roland Classical Piano Masterpieces

Hmotnosť

49,5 kg

Výkon (Watt)

60

Krajina pôvodu

Čína

Produkty v sete

1 x

Roland HP 704 Dark Rosewood

Roland HP 704 Dark Rosewood

Digitálne piano HP704 prináša štýl, vlastnosti a dokonalú zvukovú projekciu, ktoré by ste očakávali od špičkového štúdiového piana. Elegantný a sofistikovaný dizajn piana zapôsobí bez ohľadu na miesto, kde naň hráte, a vďaka rôznym farebným vyhotoveniam bude ladiť s každým priestorom. Kvalitná klaviatúra PHA-50, integrované cvičebné funkcie a Bluetooth pripojenie s hudobnými aplikáciami vás budú vždy inšpirovať k hraniu, objavovaniu a zlepšovaniu. Vysoký elegantný kabinet ukrýva výkonný zvukový systém so štyrmi reproduktormi, ktorý poskytuje dynamický plný zvuk pri hraní, rovnako aj pri streamovaní, keď relaxujete pri obľúbenej hudbe. Farebné prevedenie: Dark Rosewood

1 x

Superlux HD-669

Superlux HD-669

Uzatvorené slúchadlá dizajnované pre profesionálny monitoring, prirodzený a neutrálny prednes s vysokou mierou tlmenia okolitého hluku, ideálne ako odposluch na koncertoch. Majú vyrovnaný zvuk s vysokou definíciou tónov, patentovanú odolnú konštrukciu, pohodlný mostík a náušníky, odpojiteľný kábel vedený z jednej strany. Klipsňa zabezpečujúca kábel pred vytrhnutím súčasťou balenia. Sú vybavené 2 odnímateľnými rovnými káblami: 1 meter dlhý pre osobný zdroj zvuku a 3 metre dlhý pre profesionálne monitorovacie aplikácie.

1 x

Bespeco SG101 Rosewood

Bespeco SG101 Rosewood

Luxusná čalúnená sedačka ku klavíru z výberového bukového dreva s rovnými odmontovateľnými nohami. Pomocou otočného mechanizmu na boku sedačky je možné výškové prispôsobenie v rozsahu od 46 do 59 cm. Sedadlo je oddeliteľné. Rozmery sedadla 32 x 58 cm. Hmotnosť stoličky 7,2 kg. Max. zaťažitelnosť: 100 kg. Farba dreva - tmavohnedá. Povrchová úprava - lakovaná. Farba textilného poťahu - čierna.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Roland HP 704 Dark Rosewood SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Roland HP 704 Dark Rosewood SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť