Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Reolink RLK16-810B8-A-3T Biela-Čierna Smart kamerový systém

5
Bezpečnostný kamerový systém ponúka 8 káblových vonkajších audio PoE IP kamier s inteligentnou detekciou osôb a vozidiel s rozlíšením 8 MP a 16-kanálový 3TB HDD NVR pre záznam 24/7. Napájanie, obraz a zvuk sú vedené cez jediný PoE kábel, čo...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: RLK16-810B8-A-3T | ID: 417779

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Reolink RLK16-810B8-A-3T Biela-Čierna Smart kamerový systém

Bezpečnostný kamerový systém ponúka 8 káblových vonkajších audio PoE IP kamier s inteligentnou detekciou osôb a vozidiel s rozlíšením 8 MP a 16-kanálový 3TB HDD NVR pre záznam 24/7. Napájanie, obraz a zvuk sú vedené cez jediný PoE kábel, čo zjednodušuje inštaláciu. Kamery sa dodávajú so 18 m 8 pinovými sieťovými káblami, ktoré je možné priamo pripojiť k NVR.

Každá kamera v súprave sníma videá s rozlíšením 3 840 x 2 160. Môžete zreteľne vidieť dôležité detaily, ako sú tváre, logá a čísla ŠPZ. Vďaka vstavanému mikrofónu môžu kamery tiež snímať okolitý zvuk a získate tak ďalšiu úroveň zabezpečenia.

Kamery dokážu identifikovať ľudí a vozidlá na zíklade ich tvarov. Môžu tiež určiť typ detekcie pri zasielaní varovaní. Okamžite tak dostanete upozornenie na pohyb, keď dôjde k nebezpečenstvu, prostredníctvom push upozornenia aplikácie, e-mailu s fotografiou a NVR vydá zvukový signál pomocou bzučiaka.

Vďaka zabudovanému 3 TB pevnému disku a kapacite úložiska až 12 TB podporuje táto súprava nepretržité nahrávanie všetkých kamier súčasne. Vďaka tomu máte k dispozícii celodenné záznamy kamier.

K dispozícii je tiež vzdialený prístup do kamerového systému a živé vysielanie. Buďte neustále informovaní o svojom dome a podnikaní. Pri prehrávaní celodenných videí tiež môžete ľahko nájsť požadovaný záznam podľa dátumu alebo typu udalosti pohybu (človek/vozidlo/detekcia pohybu).

Systém je možné rozšíriť až na 16-kamerovú súpravu s ľubovoľnými IP PoE kamerami Reolink bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou. Podporované IP kamery Reolink 8MP/5MP/4MP, 410, 511, 520, 422, 522, 423, 510A, 810A, B800, D800 atď.

Vďaka robustnému krytu a telu môžete kamery s krytím IP66 umiestniť kdekoľvek v exteriéri alebo v interiéri. Poskytnú vám tak ochranu za každého počasia aj v chladnom alebo horúcom počasí.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Kompatibilné s

Typ snímača


Funkcie

Podporované formáty


Vlastnosti

Set

Farba

Technológia

Záznamové médium

IP Ochrana

66

Rozlíšenie


Vstupy a výstupy

Slot pre pamäťovú kartu

Micro SD


Balenie

Balenie obsahuje

Kamera, Connector, Manuál, Šablóna pre montáž konzoly, Skrutky, Nálepka, Waterproof Lid, Wrench


Rozmery a hmotnosť

Rozmery

66x192 mm

Hmotnosť

485 g


Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

5

MIROSLAV S.

Celkový dojem

Dátum
16.01.2022

Много добър продукт, нещата се инсталират лесно и всеки може да го направи без предварителна подготовка, всичко необходимо го има.