Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Keeley Oxblood Overdrive

Efektový pedál typu Overdrive. Pedál je vybavený dvojicou diód, ktoré boli špeciálne vyberané pre dva rôzne zvuky skreslenia pre tento pedál. Výber z dvoch typov skreslení ponúka Oxblood pomocou prepínača Clipping. Okrem neho nájdete na prednom...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky. Odporúčame vybrať si alternatívny produkt.
Vybrať alternatívu (4)
Gitarový efekt Keeley Oxblood Overdrive

Keeley Oxblood Overdrive

Vybrať alternatívu (4)

Kód produktu: KE OXBLOOD | ID: 226495

Keeley Oxblood Overdrive

Efektový pedál typu Overdrive. Pedál je vybavený dvojicou diód, ktoré boli špeciálne vyberané pre dva rôzne zvuky skreslenia pre tento pedál. Výber z dvoch typov skreslení ponúka Oxblood pomocou prepínača Clipping. Okrem neho nájdete na prednom paneli samostatné potenciometre pre ovládanie hlasitosti - Level a tak isto aj úrovne skreslenia - Drive. Tónová clona dodáva pedálu nielen príjemné výšky, ktoré vo vyšších polohách pripomínajú slávny Screamer, ale aj basy, ktoré sú potrebné pre hutné skreslenia. Prepínač Phat sa stará o zvýrazňovanie stredových frekvencí a dodáva zvuku šťavu. Pedál je samozrejme true bypass. Efekt je možné napájať 9V batériou alebo adaptérom (center negative), ktorý nie je súčasťou balenia.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Clean, Distortion, Fuzz – It’s All There With the Keeley Oxblood Overdrive you roll off the Drive Control down and get a perfectly clean sound, you can dial in any amount of distortion and volume to stomp an amp into pure tonal nirvana. The Keeley Oxblood Overdrive offers you two ways to clip and saturate your signal with overtones by selecting carefully chosen diodes. Magical and Mythical, Monstrous and Most Satisfying they are indeed. 

Parametre a špecifikácia

Napájanie

Príslušenstvo

Adaptér súčasťou balenia

Nie


Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo