Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Jays u-JAYS Android Black/Black

Slúchadlá určené pre Android zariadenia s uzavretou konštrukciou. Hi-endové slúchadlá u-Jays sú vybavené dynamickými 40 mm drivermi Jays, vďaka ktorým si zachovávajú špičkový, otvorený a dynamický zvuk so širokou frekvenčnou odozvou, ktorá sa...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: U-JAYS-ANDROID-BK-BK | ID: 227053

Jays u-JAYS Android Black/Black

Slúchadlá určené pre Android zariadenia s uzavretou konštrukciou. Hi-endové slúchadlá u-Jays sú vybavené dynamickými 40 mm drivermi Jays, vďaka ktorým si zachovávajú špičkový, otvorený a dynamický zvuk so širokou frekvenčnou odozvou, ktorá sa pohybuje od hutných 10 Hz až po 20 kHz a to pri maximálnej senzitivite 100dB @ 1kHz. Impedancia: 32 Ohm. Okrem toho sa slúchadlá dodávajú s vymeniteľným káblom z kevlaru o dĺžke 135 cm s trojtlačidlovým ovládaním pre mobilné zariadenia, so vstavaným kvalitným mikrofónom. Samozrejmosťou sú aj vymeniteľné náušníky. Balenie dodáva spolu s ochrannou taškou určenou pre prenos slúchadiel. Farebné prevedenie: White/Gold.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Balanced sound Revel in crystal clear details and get a kick from a deep bass response with u-JAYS open and dynamic sound. Designed to let the earcups and ear cushions work together as an acoustic system and a pair of high quality dynamic speakers with Japanese Silk-diaphragm, you can look forward to enjoying a remarkable music experience every day, wherever you are. A new class of comfort Savor your favorite music in everyday use with u-JAYS superior sound isolation, which delivers better quality sound at a lower volume, protecting your hearing in the long run. Your comfort over long periods of use is ensured by soft viscoelastic ear-cushions which adapt to the shape of your ears, and a padded lightweight spring-steel headband, which creates a fitting seal and a firm fit. Designed to last Increased lifespan and convenience with exchangeable ear cushions and cable for easy upgrading and replacement over time. u-JAYS also comes with a full-feature three-button remote cable made and individually optimized for either iOS, Windows or Android depending on your choice.   

Jays

Parametre a špecifikácia

Funkcie

Mikrofón

Áno


Krajina

Krajina pôvodu

Švédsko


Odporúčané príslušenstvo