Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Jays a-Jays Four + Android Black/Silver

4,65
Slúchadlá do uší určené pre Android zariadenia. Slúchadlá sú vybavené 8,6 mm dynamickými drivermi vďaka čomu si zachovávajú detailný zvuk a širokú frekvenčnú odozvu, ktorá sa pohybuje od 20 Hz až po 21 kHz a to pri maximálnej senzitivite 98dB @...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky. Odporúčame vybrať si alternatívny produkt.
Vybrať alternatívu (4)
Slúchadlá do uší Jays a-Jays Four + Android Black/Silver

Jays a-Jays Four + Android Black/Silver

Vybrať alternatívu (4)

Kód produktu: A-JAYS-FOUR-PLUS-ANDROID-BK-SL | ID: 227039

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Jays a-Jays Four + Android Black/Silver

Slúchadlá do uší určené pre Android zariadenia. Slúchadlá sú vybavené 8,6 mm dynamickými drivermi vďaka čomu si zachovávajú detailný zvuk a širokú frekvenčnú odozvu, ktorá sa pohybuje od 20 Hz až po 21 kHz a to pri maximálnej senzitivite 98dB @ 1kHz. Impedancia: 16 Ohm. Okrem toho sa slúchadlá dodávajú s plochým káblom s dĺžkou 115 cm, ktorý sa nezamotáva a 5 pármi silikónových nástavcov rôznej veľkosti. V kábli je inštalované aj trojtlačidlové ovládanie pre smart devices. Farebné prevedenie: Black/Silver.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Award-winning custom driver Our team of engineers worked hard to build a remarkable custom driver optimized to handle all music genres. Developed for both depth and balance, the award-winning JAYS custom driver delivers a deep bass along with warm, natural-sounding vocals for a powerful music experience. High-performance microphone Experience amazing, crystal-clear speech quality with built-in echo cancellation and noise reduction. Powered by MEMS technology, a-JAYS Four+ is designed with a top-of-the-line microphone sporting an acoustic sensor, a low-noise input buffer, and an output amplifier. Unlike most microphones, which degrade over time, we use mic-magnets that recharge each time your earphones are plugged in, ensuring high-performance audio for a long time to come. 

Jays

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ


Funkcie

Mikrofón


Krajina

Krajina pôvodu

Švédsko


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 2 používateľských recenziách:

4,65