Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Jays a-JAYS Five iOS Black

Slúchadlá určené pre iOS zariadenia. Hi-endové slúchadlá a-Jays Five sú vybavené dynamickými drivermi Jays Custom A5, vďaka ktorým si zachovávajú detailný a pravdivý zvuk so širokou frekvenčnou odozvou, ktorá sa pohybuje od 18 Hz až po 23 kHz a to...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky. Odporúčame vybrať si alternatívny produkt.
Vybrať alternatívu (4)
Slúchadlá do uší Jays a-JAYS Five iOS Black

Jays a-JAYS Five iOS Black

Vybrať alternatívu (4)

Kód produktu: A-JAYS-FIVE-IOS-BK | ID: 227044

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

Jays a-JAYS Five iOS Black

Slúchadlá určené pre iOS zariadenia. Hi-endové slúchadlá a-Jays Five sú vybavené dynamickými drivermi Jays Custom A5, vďaka ktorým si zachovávajú detailný a pravdivý zvuk so širokou frekvenčnou odozvou, ktorá sa pohybuje od 18 Hz až po 23 kHz a to pri maximálnej senzitivite 96dB @ 1kHz. Impedancia: 16 Ohm. Okrem toho sa slúchadlá dodávajú s plochým káblom s dĺžkou 115 cm, ktorý sa nezamotáva a 5 pármi silikónových nástavcov rôznej veľkosti. V kábli je inštalované aj trojtlačidlové ovládanie pre smart devices a kvalitný mikrofón pre hands free telefonovanie. Celý set sa dodáva spolu s taškou určenou pre prenos slúchadiel a sponou pre kábel. Farebné prevedenie: Black.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Take control of your music experience Take control of your music experience with our full-feature in-line remote. We made it extra slim, with bigger buttons, so that you can effortlessly accept or reject phone calls, control the volume, and play, pause and skip tracks. Whether you’re walking or working out in the gym, you can keep your phone securely tucked away while enjoying your favorite tunes and more. High-performance microphone Experience amazing, crystal-clear speech quality with built-in echo cancellation and noise reduction. Powered by MEMS technology, a-JAYS Five is designed with a top-of-the-line microphone sporting an acoustic sensor, a low-noise input buffer, and an output amplifier. Unlike most microphones, which degrade over time, we use mic-magnets that recharge each time your earphones are plugged in, ensuring high-performance audio for a long time to come. Custom-made driver Whatever your mood music is for the day, tune out the world and immerse yourself in rich, high-quality sound. Building on the best parts of our award-winning a-JAYS Four driver, we have assembled a brand-new custom driver tailored to deliver power and precise bass, as well as a lively dynamic range with improved details for natural-sounding vocals. 

Jays

Parametre a špecifikácia

Určenie

Typ


Funkcie

Mikrofón


Vlastnosti

Systém

Farba podľa výrobcu

Black


Akustika

Citlivosť


Krajina

Krajina pôvodu

Švédsko


Odporúčané príslušenstvo