- Typ: Chorus, Vibrato
- True bypass: Áno
- Ovládače: Depth, Rýchlosť
- Prevádzka na batérie: Nie
- Napájanie: 9V, Adaptér
JAM Pedals Waterfall Gitarový efekt
WaterFall, obľúbený v JAM Pedals pre gitaristov, basgitaristov a klávesových hráčov, slúži ako základ pre takých velikánov, akými sú John Scofield, Nels Cline, Steve Lukather, Anthony Jackson a John Mesdeski už mnoho rokov ako jeden z najlepších analógových chorus/vibrato pedálov na trhu.
Obsahuje čipy BBD verné reprodukcie Panasonic MN3207, 2 prepínače, prvý na výber medzi režimom chorus a vibrato a druhý na prepnutie na „wetter“ efekt, výsledkom čoho je hlbší, modernejšie znejúci chorus alebo viac intenzívny, šialený zvuk vibrata! Maximalizujte ovládacie prvky hĺbky a rýchlosti, aby ste získali Leslie efekty!
WaterFall je extrémne všestranný, bohatý, 3D znejúci, tónový stroj, ktorý zmenil aj tých najtvrdších hejterov chorusu!
Typ
- Chorus
- Vibrato
True bypass: Áno
Disponuje funkciou true bypass, ktorá zabezpečuje, že keď sú efekty vypnuté, signál prechádza priamo cez zariadenie bez akéhokoľvek ovplyvnenia alebo degradácie.
Ovládače
- Rýchlosť
- Depth
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Univerzálny konektor používaný na prepojenie rôznych zvukových zariadení.
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Univerzálny konektor používaný na prepojenie rôznych zvukových zariadení.
Farba
Balenie obsahuje
Krajina pôvodu
Grécko
Dokumenty
Návody na použitie
Bezpečnostné pokyny
Príslušné bezpečnostné pokyny k produktu nájdeš v návode na použitie.
