Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Jackson CBXNT IV Transparent Red

Elektrická basgitara z modelovej série X Series. Basgitara CBX má telo vyrobené z lipy s vrchnou doskou z obláčikového javora, natreté polyesterovým lakom a svojím tvarom pripomína basgitary typu JB. Priebežný krk nástroja s menzúrou 864mm, ktorý...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: 291-6647-590 | ID: 226462

Jackson CBXNT IV Transparent Red

Elektrická basgitara z modelovej série X Series. Basgitara CBX má telo vyrobené z lipy s vrchnou doskou z obláčikového javora, natreté polyesterovým lakom a svojím tvarom pripomína basgitary typu JB. Priebežný krk nástroja s menzúrou 864mm, ktorý je vyrobený z javora, je spevnený grafitovou výstuhou a je osadený palisandrovým hmatníkom. Hmatník s premenlivým rádiusom 304,8mm až 406,4mm je vybavený 24 pražcami typu Jumbo a intarziou v tvare Perloid Sharkfin. O ladenie sa stará mechanika Jackson Die-Cast, nultý pražec so šírkou 41,3 mm a kobylka Jackson High Mass. Zvuk majú na starosti snímače značky Jackson, konkrétne ide o model High Output Humbucking Bass pri kobylke a pri krku. Basgitara sa ovláda potenciometrami Neck Volume, Bridge Volume a trojpásmovým EQ s potenciometrami pre Bass, Middle a Treble. Farebné prevedenie: Transparent Red.

Ďalší popis v tvojom jazyku ešte nie je vytvorený. Možno ti zatiaľ pomôže popis v angličtine.

Series: X Series Body Material: Basswood w Quilt Maple Veneer Top Body Finish: Gloss Polyester Neck: 1-Piece Maple Neck-Through-Body with Graphite Reinforcement and Scarf Joint, Speed Neck Backshape Neck Finish: Gloss / Painted Fingerboard: Dark Rosewood, 12” to 16” Compound Radius (304.8 mm to 406.4 mm) Frets: 24, Jumbo Position Inlays: Pearloid Sharkfin Nut (Material/Width): White Plastic, 1.625” (41.3 mm) Tuning Machines: Die-Cast Sealed Scale Length: 34” (864 mm) Bridge: Jackson® High Mass Pickguard: None Pickup Switching: Jackson® High Output Humbucking Bass (Bridge) Jackson® High Output Humbucking Bass (Neck) Controls: Neck Volume, Bridge Volume, Bass, Mid, Treble Control Knobs: Black Dome Style Hardware Finish: Black Strings: NPS, Gauges: .045, .065, .085, .100 Case/Gig Bag: Optional Case Available (p/n 2991522106).

Parametre a špecifikácia

Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo