Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

iCON QCon Lite

4,20
Základný DAW ovládač s automatickým mapovaním a jednokanálovým ovládaním. Obsahuje 1 x 100 mm motorizovaný channel/master fader, 4 gombíky s duálnou funkciou (Enter & Rotate), široký a plne podsvietený LCD displej, podsvietené ovládače...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: QCON-LITE | ID: 226509

Dni extra radostí - získaj zľavu až 10 €

Využi pri svojom nákupe zľavový kupón a ušetri.
S kódom HAPPY10 získaš zľavu až 10 € pri každom nákupe nad 300 €.

iCON QCon Lite

Základný DAW ovládač s automatickým mapovaním a jednokanálovým ovládaním. Obsahuje 1 x 100 mm motorizovaný channel/master fader, 4 gombíky s duálnou funkciou (Enter & Rotate), široký a plne podsvietený LCD displej, podsvietené ovládače (Rec-enable, Solo a Mute), 6 podsvietených transport ovládačov (Play, Stop, Rec, Rewind, Fast forward a Loop), 16 podsvietených ovládacích gombíkov, 8 podsvietených a nastaviteľných MIDI gombíkov, 2 podsvietené Fader ovládače, 2 podsvietené Bank ovládače, zabudované Mackie HUI pre Pro Tools, Mackie ovládanie pre Cubase, Nuendo, Samplitude, Logic Pro a Ableton Live a robustnú hliníkovú konštrukciu s Kensington Lock portom. Pripája sa pomocou USB Mini-B – USB 2.0 vstupu. Napájanie je možné pomocou 12V/6A DC adaptéra. Zariadenie je kompatibilné s Mac OS X (IntelMac) a Windows (až po 8). Rozmery: 290 x 230 x 90 mm. Hmotnosť: 1.3 kg.

Parametre a špecifikácia

Krajina

Krajina pôvodu

Čína


Odporúčané príslušenstvo

Celkové hodnotenie založené na 2 používateľských recenziách:

4,20

Miguel S.

Celkový dojem

Dátum
11.11.2016

Medium quality. Ok for the price. Not 100% compatible with Pro Tools, but that is Avid´s fault because they don´t want to full support the HUI protocole.