Fender Classic Series '60s Stratocaster Lacquer, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

ST-Modely | Kód produktu: 014-0062-700 | ID: 214829

Spomíname
Fender Classic Series '60s Stratocaster Lacquer, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender Classic Series '60s Stratocaster Lacquer, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: Classic, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo, Ladiaca mechanika: Vintage-Style Locking, Snímače: 3x Vintage-Style Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst *Dodáva sa spolu s pevným kufrom

Classic Series '60s Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série Classic. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Classic Series '60s Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 21 Vintage Style pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená tromi snímačmi Vintage-Style Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle Vintage-Style so synchronizovaným tremolom a ladiacu mechaniku Vintage-Style. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredný snímač a ovládača Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender Classic Series '60s Stratocaster Lacquer, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender Classic Series '60s Stratocaster Lacquer, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť