Creative Sound BlasterX AE-5

Zvukové karty - interné | Kód produktu: SOUND-BLASTERX-AE-5 | ID: 265517

Creative Sound BlasterX AE-5

PCIe herná zvuková karta s vysokým rozlíšením, ktorá je vybavená SABRE Ultra Class DAC konvertorom, diskrétnym slúchadlovým zosilňovačom Xamp využívajúcim technológiu bi-amplifikácie, a reaktívnym svetelným systémom RGB Aurora s 16,8 miliónmi prispôsobiteľných farieb. Poskytuje prehrávanie v maximálnej kvalite 32-bitov/384 kHz s DNR v hodnote 122 dB, veľmi nízkym skreslením a chvením. Zosilňovač Xamp zosilňuje každý zvukový kanál individuálne a umožňuje tak zvukovej karte poskytovať úplne novú úroveň vernosti zvukovej reprodukcie v nezmenenom bezstratovom modeli. Extrémne nízka výstupná impedancia v hodnote 1 Ω umožňuje bezproblémové pripojenie pre slúchadlá s impedanciou 16-600Ω. Systém reaktívneho osvetlenia Aurora s prispôsobiteľnými RGB LED diódami a dodávaným RGB LED pásom umožňuje naprogramovanie až 16,8 milióna farieb v rôznych vzorkách, a to pomocou bezplatného stiahnuteľného softvéru Sound Blaster Connect pre PC. Zvuková karta je vybavená systémom BlasterX Acoustic Engine, sadou plne prispôsobiteľných technológií spracovania zvuku, ktoré prinášajú nové úrovne zvukovej imerzie a presnosti pre maximálnu konkurenčnú výhodu počas hrania. Tieto zvukové technológie vytvárajú bezprecedentnú úroveň audio realismu vrátane ohromujúcich 3D priestorových efektov pre reproduktory a náhlavné súpravy. Je tiež dodávaná s inteligentným spoločníkom Scout 2.0 pre rozšírenie vízie, ktorý umožňuje užívateľovi vizualizovať a zistiť, kde sa nachádzajú nepriatelia na radare v akejkoľvek hre typu First Person Shooter. Rozmery: 145 x 20 x 128 mm.

Parametre a špecifikácia

Krajina výroby

Čína

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Creative Sound BlasterX AE-5 alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Creative Sound BlasterX AE-5
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť