Catalinbread Blood Donor

Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost | Kód produktu: BLOOD-DONOR | ID: 354188

Catalinbread Blood Donor

V Catalinbread sme sa usilovne snažili prísť na to, ako by sme pomohli najzraniteľnejším občanom. Zaväzujeme sa darovať 100% zisku nášho Blood Donor Červenému krížu spolu s trochou jemného povzbudenia, aby ste darovali svoju vlastnú krv.

Na základe uvedeného je Blood Donor vylepšenou a vyladenou verziou nášho ctihodného Katzenkoniga s množstvom zmien, ktoré skutočne odomknú potenciál obvodu v pedáli. Pridali sme starostlivo vybranú súpravu tranzistorov, ktorá posúva hranice saturácie a gainu a zvyšuje ich elektrické limity. Efekt bol upravený pri rozširovaní užitočnosti všetkých ovládacích prvkov, čím sa zvyšuje rozsah vstupnej citlivosti, ktorá napodobňuje ovládač hlasitosti na gitare. Choďte do toho! A darujte krv!

Ovládače:

PLEASE

Tento ovládač nastavuje hladinu Presence. Funguje opačne ako je zvykom. Najjasnejšie nastavenia zvuku sa nachádzajú v najskoršej časti číselníka a opačne. Výšky Blood Donor boli upravené tak, aby boli užitočný počas celého priebehu.

GIVE

Give je jedným z dvoch gainových typov, ktoré sa nachádzajú v Blood Donor, ale tento sa používa skôr na úpravu gainu generovaného samotným jadrom fuzz obvodu ako na saturáciu vstupu. Stručne povedané, myslite na to ako na svoju hlavnú kontrolu gainu.

YOUR

Je to jednoduché: chcete viac hlasitosti? Zvýšte ju. Čím vačšia hlasitosť, tým skôr prebudíte svoj aparát do skreslenia.

BLOOD

Tento ovládač riadi množstvo vstupného signálu. Kúzlo obvodu efektu je ukryté v tomto ovládači. Predstavte si to ako Volume na gitare, ale s väčším rozsahom. Pomocou tohto ovládača môžete upraviť silu signálu podľa toho, či hráte na aktívne alebo pasívne snímače.

Parametre a špecifikácia

Typ

Prevádzka na batérie

Adaptér súčasťou balenia

Nie

Krajina pôvodu

Francúzsko

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Catalinbread Blood Donor alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Catalinbread Blood Donor
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť