Vyber si krajinu doručenia zásielky

Ukončený predaj

Bugera EL34-4

BUGERA EL34-4, kompletná sada 4 ručne vybraných a zladených prvotriednych výkonových elektrónok EL34, zvýrazní to najlepšie vo vašom zosilňovačmi. Vďaka svojej trvalo robustnej sile, vysokej odolnosti a vysokonapäťovému výkonu sú ideálne pre...
Ukončený predaj
Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.

Kód produktu: EL34-4 | ID: 225883

Bugera EL34-4

BUGERA EL34-4, kompletná sada 4 ručne vybraných a zladených prvotriednych výkonových elektrónok EL34, zvýrazní to najlepšie vo vašom zosilňovačmi. Vďaka svojej trvalo robustnej sile, vysokej odolnosti a vysokonapäťovému výkonu sú ideálne pre všetky typy gitarových, basgitarových a hifi zosilňovačov.

Bugera EL34 je výkonová pentoda prvotriednej kvality, ktorá bola navrhnutá s dôrazom na výkon, odolnosť, konzistenciu a schopnosť zvládať požiadavky vysokého napätia. Má klasický tón EL34 a nesmiernu rýchlosť odozvy, aby vytvorila vysoko citlivý a agresívny zvuk, plus citlivý sustain a artikuláciu, čo z nej robí jasne kráľovnú všetkých výkonových elektrónok a nášho favorita pre autentický britský tón. Bugera EL34 je jednoznačne jedným z najviac duchaplných, spoľahlivých a konzistentných modelov EL34, ktoré si môžete kúpiť.
4 párované a ručne vybrané výkonové pentody EL34, testované a spárované za simulovaných prevádzkových podmienok s najprísnejšími a najnáročnejšími priemyselnými špecifikáciami.
Testované, vybrané a porovnať s naším Prémiovým zabezpečením kvality.
Náš najmodernejšie proces začína testovaním iba najlepších trubiek dostupných z celého sveta. Každú trubicu testujeme a namáhame v najnáročnejších podmienkach "reálneho sveta" a meriame ju pomocou najprísnejších a najnáročnejších špecifikácií. Tento proces, veľmi náročný na prácu, nemôže byť nahradený strojmi a výber / párovanie rúrok je umenie, ktoré sme zdokonaľovali mnoho rokov.
Bugera elektrónky sú jednou z najlepších a nejhudebnějších lámp, ktoré nájdete. To je to, čo Bugera znamená. Nainštalujte si trubice Bugera, zapnite zosilňovač a počúvajte skutočnú dušu lámp!

Parametre a špecifikácia

Krajina

Krajina pôvodu

Čína