Vyber si krajinu doručenia zásielky

Blog - Golf

Posuň svoje golfové zručnosti na novú úroveň

Posuň svoje golfové zručnosti na novú úroveň

10.07.2023 Golf
Golf je hra plná tipov a rád – o to viac, ak patríš medzi začiatočníkov. Ak začínaš pravidelne trénovať s ostatnými golfistami, alebo hrávaš so skupinou svojich priateľov, určite sa postupne stretneš s nespočetným množstvom tipov pri každej návšteve ihriska. „Drž hlavu dole... Zmeň úchop… Uprav svoj postoj...“ Zdieľanie tipov nie je len spôsob, ako potenciálne zlepšiť hru ostatných golfistov. Je to aj spôsob, ako podporiť kamarátstvo v diskusii, ktorú golfové tipy často podnecujú. Čítaj ďalej, pripravili sme pár technických rád, ktoré sa zídu každému novému golfovému nadšencovi.
Zamiluj sa do golfovej módy

Zamiluj sa do golfovej módy

10.07.2023 Golf
Golf sa neznalému môže zdať príliš komplikovaný. Existuje predsa toľko pravidiel a toľko rôznych klubov, v ktorých si môžeš zahrať. Okrem toho tu je aj golfový žargón: birdie, bogey, bump-and-runs, jazyk, ktorý môže potenciálnych golfistov vystrašiť skôr, než zoberú palicu do ruky. Ale ako by malo vyzerať oblečenie na golf? Ktoré doplnky sú dôležité pri hraní golfu? Ponúkame ti výber najobľúbenejších kúskov.
Sprievodca golfovými palicami

Sprievodca golfovými palicami

17.03.2023 Golf
Vieš na čo potrebuje golfista toľko palíc? Nie je palica ako palica. Každá sa používa na iný úder a v iných podmienkach. Ukážeme ti, v čom sa líšia, ako si vyskladať vlastný set golfových palíc a na čo sa pri ich výbere treba zamerať.
Sprievodca golfovým vybavením

Sprievodca golfovým vybavením

15.03.2023 Golf
Pokiaľ s golfom iba začínaš, musíš vyriešiť otázku, aké vybavenie si zaobstarať. V tomto článku nájdeš informácie o tom, čo budeš určite potrebovať hneď, čo neskôr a čo vyslovene nie je nevyhnutné, ale hru ti to rozhodne spríjemní.
Základné pravidlá golfu, ktoré musíš poznať

Základné pravidlá golfu, ktoré musíš poznať

03.10.2022 Golf
Golf – napínavý, krásny a nekontaktný šport pre všetky vekové aj výkonnostné kategórie, ktorého čaru podľahli už milióny ľudí na svete. Ak medzi nich patríš aj ty, tak vieš, že golf je v podstate veľmi jednoduchý, no riadi sa množstvom pravidiel, ktoré treba poznať. Predstavíme ti tie najdôležitejšie.
Ako si vybrať golfovú loptičku podľa skúseností hráča?

Ako si vybrať golfovú loptičku podľa skúseností hráča?

30.09.2022 Golf
Či už si na golfovom ihrisku nováčikom, alebo máš za sebou stovky úderov, vhodne zvolená loptička zvyšuje tvoju úspešnosť a zlepšuje zážitok z hry. Pozri sa s nami na to, čo všetko treba o golfových loptičkách vedieť, a dozvieš sa, ako si vybrať golfovú loptičku, podľa svojej úrovne zručností.