Kód produktu: 1299063
Hagerty Pro Cloth Microfiber Čistiaca handrička
Mikrovláknová utierka Hagerty Pro Cloth Microfiber je navrhnutá pre efektívne čistenie a leštenie šperkov. Tento všestranný doplnok ponúka jemnú starostlivosť na udržanie lesku vašich kúskov.
- Bezpečná pre všetky typy šperkov, zabraňuje poškriabaniu.
- Mikrovláknový materiál zaisťuje dôkladné čistenie a leštenie.
- Kompaktná veľkosť pre ľahké prenášanie a použitie.
- Ideálna na udržanie lesku a elegancie šperkov.
Efektívna starostlivosť o šperky s Hagerty Pro Cloth Microfiber
Mikrovláknová utierka Hagerty Pro Cloth Microfiber je praktické riešenie na udržanie lesku a brilancie vašej zbierky šperkov. Táto vysokokvalitná mikrovláknová utierka je špeciálne navrhnutá pre dôkladné čistenie a leštenie, vďaka čomu je nevyhnutným doplnkom pre milovníkov šperkov. Hagerty Pro Cloth Microfiber ponúka jemný dotyk, ktorý účinne zabraňuje poškriabaniu a poškodeniu vašich cenných predmetov.
Všestranné funkcie leštenia
Čo robí Hagerty Pro Cloth Microfiber výnimočnou, je jej vynikajúci materiál, ktorý poskytuje leštenie bez chĺpkov a zároveň zaisťuje bezpečnosť vašich šperkov.
Kompaktný a pohodlný dizajn
Táto utierka je kompaktná, čo uľahčuje jej uloženie v šperkovnici alebo prenášanie kedykoľvek cestujete.
- Materiál: Mikrovlákno — zaisťuje jemný, ale účinný proces čistenia.
Ideálna na údržbu šperkov
Hagerty Pro Cloth Microfiber je ideálna pre nadšencov šperkov, ktorí potrebujú účinné riešenie na čistenie. Navrhnutá s starostlivosťou, táto utierka pomáha udržiavať eleganciu a lesk rôznych typov šperkov.
Kompatibilné s
Materiál
Mikrovlákno
Krajina pôvodu
Švajčiarsko
Dokumenty
Bezpečnostné pokyny
Príslušné bezpečnostné pokyny k produktu nájdeš v návode na použitie.
